Trwa ładowanie...

Chmielna deptakiem, a nie parkingiem!

Na ul. Chmielnej zmieniona została organizacja ruchu

Chmielna deptakiem, a nie parkingiem!
d2tkfa3
d2tkfa3

Chmielna deptakiem, a nie parkingiem – takie są oczekiwania mieszkańców i do tego będą zmierzać działania strażników miejskich. Na ul. Chmielnej zmieniona została organizacja ruchu, która pozwoli skuteczniej egzekwować przepisy.

Wczoraj na ul. Chmielnej na odcinku od ul. Szpitalnej do Nowego Światu oraz na odcinku ul. Zgody – Pasaż Wiecha wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Równolegle z zakazem zatrzymywania się (B-36) wprowadzona została tabliczka T-24. Nieprawidłowo zaparkowany pojazd będzie usuwany na koszt właściciela.

d2tkfa3

Przez kilka najbliższych dni będziemy informować o wprowadzonych zmianach mieszkańców, pracowników pobliskich lokali, kierowców – mówi Andrzej Snopkiewicz z-ca Naczelnika I Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Nie akceptujemy takiej sytuacji i zrobimy wszystko, aby uporządkować ul. Chmielną. Z takimi prośbami zgłaszali się do nas mieszkańcy i przedsiębiorcy. Będziemy więc reagować. Będą wydawane dyspozycje usunięcia pojazdów. Nie ma przyzwolenia dla łamania przepisów na Chmielnej – mówi Zbigniew Leszczyński Komendant Straży Miejskiej m.st. Warszawy – Jednocześnie apeluję do kierowców, aby traktowali innych, tak jakby sami chcieli być traktowani.

Od poniedziałku strażnicy miejscy będą konsekwentnie egzekwować wprowadzone na ul. Chmielnej zmiany w organizacji ruchu.
Czy to dobry pomysł?
d2tkfa3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tkfa3