Trwa ładowanie...
d93797h

Chmielna deptakiem, a nie parkingiem!

Na ul. Chmielnej zmieniona została organizacja ruchu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chmielna deptakiem, a nie parkingiem!
d93797h

Chmielna deptakiem, a nie parkingiem – takie są oczekiwania mieszkańców i do tego będą zmierzać działania strażników miejskich. Na ul. Chmielnej zmieniona została organizacja ruchu, która pozwoli skuteczniej egzekwować przepisy.

Wczoraj na ul. Chmielnej na odcinku od ul. Szpitalnej do Nowego Światu oraz na odcinku ul. Zgody – Pasaż Wiecha wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Równolegle z zakazem zatrzymywania się (B-36) wprowadzona została tabliczka T-24. Nieprawidłowo zaparkowany pojazd będzie usuwany na koszt właściciela.

*Zobacz także: Trakt Lubelski znów nieprzejezdny *

d93797h

Przez kilka najbliższych dni będziemy informować o wprowadzonych zmianach mieszkańców, pracowników pobliskich lokali, kierowców – mówi Andrzej Snopkiewicz z-ca Naczelnika I Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Nie akceptujemy takiej sytuacji i zrobimy wszystko, aby uporządkować ul. Chmielną. Z takimi prośbami zgłaszali się do nas mieszkańcy i przedsiębiorcy. Będziemy więc reagować. Będą wydawane dyspozycje usunięcia pojazdów. Nie ma przyzwolenia dla łamania przepisów na Chmielnej – mówi Zbigniew Leszczyński Komendant Straży Miejskiej m.st. Warszawy – Jednocześnie apeluję do kierowców, aby traktowali innych, tak jakby sami chcieli być traktowani.

Od poniedziałku strażnicy miejscy będą konsekwentnie egzekwować wprowadzone na ul. Chmielnej zmiany w organizacji ruchu.

Czy to dobry pomysł?


*Zobacz także: Przepis na pączki po warszawsku! *

d93797h
d93797h

Podziel się opinią

Share

d93797h

d93797h