Trwa ładowanie...

Chyra, Zakościelny, Szulim i inni w obronie "Powiśla"

Kolejny film w obronie lokalu. Tym razem z udziałem celebrytów!

Chyra, Zakościelny, Szulim i inni w obronie "Powiśla"
d201070
d201070

Klubokawiarnia "Powiśle", której grozi odebranie koncesji na alkohol, nakręciła dwa filmy na swój temat. W pierwszym (Zostawcie nasze Powiśle) występują zwyczajni warszawiacy, bywalcy "Powiśla", którzy opowiadają, jak bardzo kochają to miejsce. Film jest tak słodki, że aż bolą zęby.

W obronie lokalu stanęli celebryci. Najpierw Kuba Wojewódzki napisał w sowim profilu: Ktoś kto bierze zamach na PKP POWIŚLE bierze zamach na polską kulturę! ( zobacz cały wpis ). Powstał też kolejny film , w którym wystąpili m.in. Andrzej Chyra, Agnieszka Szulim, Maciej Zakościelny, Michał Piróg i inni.

Znani celebryci opowiadają, jak cudownym miejscem jest klubokawiarnia "Powiśle", ile znaczy dla polskiej kultury i jak niedobrze byłoby, gdyby tego miejsca zabrakło. Jaka wspaniała twórczość powstała w "Powiślu" oraz że dopiero po otwarciu "Powiśla" Warszawa zaczęła żyć. Tylko, że nikt nie chce "Powiśla" zamknąć. Chodzi i tylko i wyłącznie o spokój okolicznych mieszkańców i stosy śmieci i odchodów, jakie pozostawiają bywalcy lokalu. Do straży miejskiej wpłynęło ponad 200 zgłoszeń, pism i próśb mieszkańców w tej sprawie ( zobacz! ).

Wniosek o odebranie koncesji złożyła straż miejska. Jak myślicie, ulegną presji celebrytów?

d201070

Zobaczcie wideo!

d201070
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d201070