Trwa ładowanie...

CIUCHOWISKO 3. Edycja Wymiany Ubrań

Kolejne spotkanie, które będzie okazją do wymiany ciuchów, dodatków i przedmiotów użytkowych, już 16 lutego!

CIUCHOWISKO 3. Edycja Wymiany Ubrań
d2v9kyq
d2v9kyq

Jest to trzecia edycja wymiany ciuchów, dodatków i przedmiotów użytkowych. *Impreza odbędzie się 16 lutego (godz. 14:00-17:00) w klubie Barometr na ul Smolnej 40. *Na miejscu będzie można wymienić ubrania, dodatki, buty, książki i wszystkie inne niepotrzebne wam przedmioty małych gabarytów.

Portal Wawalove.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Na czym polega Ciuchowisko ? Jest wspólna sterta, na którą kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy, w momencie trafienia tam, tracą one właściciela. Każdy może przygarnąć to, co mu się spodoba. Wszystkie ubrania, które zostaną, trafią do osób potrzebujących. Rzeczy które zostały po ostatnich dwóch edycjach Ciuchowiska zostały przekazane do http://www.fundacjaprawdziecka.org.pl/ .

U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło, a przy okazji posłuchać fajnej muzyki. Dla zgłodniałych i spragnionych na miejscu znajduje się bar. Na miejscu w klubie znajduje się płatna szatnia (2zł), więc nie trzeba będzie nosić ze sobą zimowego odzienia.

UWAGA!!! Będzie też fotograf - Paula Romanowska, której wystawę prac będziecie mogli obejrzeć na miejscu. Chętnym Paula wykona piękne portrety!

d2v9kyq

WJAZD: 5zł

Barometr
Warszawa, ul Smolna 40
www.barometr.waw.pl
e-mail: klub@barometr.waw.pl

tel: 513 735 333, 510 090 484

d2v9kyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v9kyq