Trwa ładowanie...

Coldplay i utrudnienia w ruchu

Sprawdź jak dojechać na koncert i którymi liniami (posłuchaj przy okazji Coldplaya!)

Coldplay i utrudnienia w ruchu
dfwg9kx
dfwg9kx

"Trouble" czyli "kłopot" - tak brzmi tytuł jednego z utworów supergrupy Coldplay. Koncert grupy cieszy się niezwykłym zainteresowaniem warszawiaków, a tytuł brzmi dość proroczo, biorąc pod uwagę kłopot jaki będą mieli kierowcy chcący się dostać dziś po południu w okolice stadionu Narodowego.

Już od 16.00 zamknięta zostanie część Saskiej Kępy. Wyłączone z ruchu indywidualnego będą ul. Francuska, Zwycięzców, Saska, al. Waszyngtona i Wał Miedzeszyński. Dojazd do posesji mieszkańców (wyłącznie z przepustkami SK), taksówek oraz jednośladów będzie możliwy jedynie od ul. Saskiej.

Do Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej można dostać się od strony al. Stanów Zjednoczonych ulicami Międzynarodową, Zwycięzców i Niekłańską lub ul. Saską (od strony południowej) do ul. Zwycięzców i dalej ul. Niekłańską.

W celu ułatwienia dojazdu na Stadion Narodowy w dniu 19.09.2012 r. w ramowych godzinach 18:00-21:00 uruchomiona zostaje dodatkowa linia tramwajowa 77.

dfwg9kx

ZTM skieruje na objazdy tramwaje linii 7, 8, 9, 22 i 24.

Zmienią się też trasy autobusów dziennych 102, 111, 117, 138, 146, 158, 166, 507, 517 i 521 oraz nocnych - N22, N24 i N72.

Jeżeli okaże się, że trzeba zamknąć al. Zieleniecką, zmieni się trasa kursowania autobusów 123, 147, 509 oraz nocnego N02.

Po koncercie ZTM uruchomi dwie dodatkowe linie autobusowe:

902, która będzie kursować z Wybrzeża Szczecińskiego przez most Świętokrzyski do Dworca Centralnego;
903, która kursować będzie kierunku Bródna (początek trasy albo na rondzie Waszyngtona, albo na przystanku al. Zieleniecka).

dfwg9kx

Dodatkowe kursy będą miały autobusy linii 509 (w kierunku Nowodworów lub Gocławia), a także linie nocne:
z Centrum - N33 (do zajezdni Woronicza), N35 (w kierunku Ursus-Niedźwiadek), N38 (na al. Krakowską) i N81 (do Wilanowa),
Z Dworca Centralnego częściej będą jeździć autobusy linii N43 - na Chomiczówkę.

Szczegółowy rozkład jazdy znajdziemy na TEJ stronie.

Dla tych, którym nie udało się kupić biletów lub nie mogą się doczekać występu mamy fajną propozycję: Poniżej , pod zdjęciami zespołu znajdziecie świetną pętlę z utworami Coldplaya. Możecie przesłuchać całe zestawienie i na ostatniej planszy zagłosować na najlepsze piosenki. Do dyspozycji są trzy głosy!

dfwg9kx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfwg9kx