Trwa ładowanie...

Comic Con KIDS - najlepsza propozycja na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to niezwykły czas, na który wiele dzieci czeka cały rok...

Comic Con KIDS - najlepsza propozycja na Dzień Dziecka
d4kq9if
d4kq9if

Gdzie najlepiej spędzić Dzień Dziecka? W warszawskim Nadarzynie na pierwszym w Polsce Warsaw Comic Con, świetnej zabawie pełnej atrakcji dla małych i dużych. Wystawa z klocków LEGO oraz wielka strefa budowania, spotkanie z Nelą Małą Reporterką, koncert Dawida Kwiatkowskiego, "Gry bez prądu", a także super rekwizyty z Gwiezdnych Wojen, to tylko niektóre atrakcje imprezy, która odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo. Festiwal Warsaw Comic Con rusza 1 czerwca i potrwa aż 4 dni!

Dzień Dziecka to niezwykły czas, na który wiele dzieci czeka cały rok. Warto więc spędzić go w niezwykły sposób, tak aby nasze dzieci jeszcze długo i z uśmiechem na twarzach wspominały swoje święto. Aby tak było nie sięgajmy do najprostszych rozwiązań. Na 24 godziny odstawmy telewizor, komputer, czy konsole i ruszmy na wspólne, rodzinne poszukiwanie przygód. Znajdziemy je na pewno na Warsaw Comic Con - fantastycznej zabawie skierowanej i dla do dzieci, i dla dorosłych, która rozpocznie się właśnie 1 czerwca i potrwa aż 4 dni. Wszystko wydarzy się w Centrum Ptak Warsaw Expo. Dotrzemy tam szybko samochodem albo bezpłatnymi autobusami z kilku lokalizacji w stolicy.

Warsaw Comic Con - dla dorosłych i dla dzieci

Z myślą o najmłodszych przygotowano specjalną strefę Comic Con KIDS. Znajdziemy w niej m.in. wystawę z klocków Lego oraz wielką strefę budowania. Odwiedzający wystawę zobaczą imponujący, miniaturowy świat odtworzony właśnie z klocków Lego, natomiast w strefie budowania dzieciaki wraz z dorosłymi wybudują z klocków niejedną ciekawą konstrukcję. Super zapowiada się też Strefa Star Wars, gdzie będzie można zobaczyć model X-Winga, czyli myśliwca z Gwiezdnych Wojen w skali 1:1, wziąć udział w szkoleniu padawanów i przybić piątkę z sympatycznym androidem r2d2. Wszystkich ucieszy też wizyta w strefie "Gier bez prądu", gdzie znajdziemy planszówki, gry karciane i figurkowe dla dzieci w wieku od 5 do 105 lat. Na imprezie nie zabraknie też animatorów, którzy pomogą w opiece nad dziećmi oraz wciągną je do wspólnej zabawy.

Na Warsaw Comic Con warto przyjść także w niedzielę, 4 czerwca. Właśnie wtedy odwiedzający spotkają się z Nelą Małą Reporterką, prawdopodobnie najmłodszą reporterką na świecie, gwiazdą TVP ABC i Radia Dla Ciebie oraz autorką serii książek podróżniczych dla dzieci. Każde spotkanie z Nelą przyciąga dziesiątki tysięcy małych fanów oraz ich rodziców. Dzieci uwielbiają słuchać niezwykłych przygód Neli, która zawsze pięknie o nich opowiada. Tym razem tematem spotkania będzie dżungla. Wizyta w Dżungli Neli będzie wspaniałą okazją, żeby zdobyć jej autograf, bądź też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

d4kq9if

Co jeszcze będzie się działo? Na Comic Con przyjadą gwiazdy seriali Gra o tron i Teen Wolf, odbędzie się koncert Dawida Kwiatkowskiego, będą też strefy tematyczne: Gry o Tron, Mad Maxa i wspomnianych już Gwiezdnych Wojen, a po całym obiekcie krążyć będą fantastycznie przebrani cosplayerzy, czyli ludzie, których pasją jest wcielanie się bohaterów filmów. Spotkanie oko w oko z Batmanem i Spider-Manem oraz innymi superbohaterami także będzie niezapomnianą atrakcją dla wszystkich dzieci.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 1-4 czerwca, w warszawskim Nadarzynie. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora ( www.warsawcomiccon.pl ) oraz Facebooku.

Informacja prasowa

d4kq9if
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kq9if