Trwa ładowanie...

Crusaders Warszawa szuka zawodników!

"Musisz tylko dać z siebie wszystko i pokazać, na co cię stać" - zachęcają organizatorzy

Share
Crusaders Warszawa szuka zawodników!
d2th4sg

- Jeżeli masz ukończone 10 lat i szukasz sportu, w którym liczy się taktyka, siła i spryt, który jest imponującym widowiskiem, porywającym tłumy kibiców, to znaczy, że football amerykański jest dla ciebie - zachęca do udziału w rekrutacji drużyna Crusaders Warszawa.

Fanów futbolu amerykańskiego w stolicy nie brakuje, o czym świadczy frekwencja na stadionach. Futbol amerykański to sport dla każdego - twierdzą zawodnicy, a jako dowód podają poniższe statystyki.
Najstarszy zawodnik ma 43 lata
Najmłodszy zawodnik ma 15 lat
Najniższy zawodnik mierzy 168cm
Najwyższy zawodnik mierzy 205cm
Najlżejszy zawodnik waży 67kg
Najcięższy zawodnik waży 143kg

Zasady gry nie są skomplikowane, do tego przychodząc na spotkanie nie trzeba ich znać. - Musisz tylko dać z siebie wszystko i pokazać, na co cię stać! - zachęcają organizatorzy. Trzeba zabrać ze sobą sportowy strój (adekwatny do pogody), sportowe obuwie i wodę do picia. Rekrutację przeprowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra trenerów i asystentów. Sprawdzą oni podstawowe zdolności motoryczne adeptów: szybkość, zwinność, siłę i koordynację ruchową.

d2th4sg

Aby wziąć udział w rekrutacji należy najpierw zapisać się na spotkanie. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na TEJ STRONIE . Szczegóły odnajdziemy na fanpejdżu drużyny.

Rekrutacja do Crusaders Warszawa odbędzie się 6 i 13 lipca, o godz. 18.00, na boisku szkolnym przy ul. Zbarskiej 3.

d2th4sg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2th4sg