Trwa ładowanie...

Cwaniacko-warszawski slam poetycki

Wejdź na scenę i powiedz swój wiersz nawiązujący do cwaniacko-podwórkowej tradycji Warszawy

Cwaniacko-warszawski slam poetycki
d14estq
d14estq

Wejdź na scenę i powiedz swój wiersz nawiązujący do cwaniacko-podwórkowej tradycji Warszawy. Jak to podczas slamów – mikrofon jest dla wszystkich, a publiczność głosuje.* Zwycięski slamer lub slamerka otrzymują nagrodę (jak to u cwaniaków bywa – w gotówce i towarze).* Dodatkową atrakcją będzie towarzysząca slamowi oficjalna inauguracja akcji Warszawa Czyta.

Warszawa Czyta to szereg organizowanych oddolnie akcji, których celem jest dyskusja, interpretacja lub twórcze rozwinięcie wątków jednej książki. Na jej temat pisaliśmy już na łamach Wawalove . Całe miasto na kilka dni zmieni się w dyskusyjny klub czytelniczy. W tym roku są to "Cwaniary" Sylwii Chutnik. Książka będzie tematem warsztatów streetartowych, gry miejskiej, wycieczki rowerowej, międzypokoleniowego czytania performatywnego, a przede wszystkim rozmów, dyskusji, a czasem może kłótni.

Zasady uczestnictwa w slamie:

  1. występ w slamie jest bezpłatny,
  2. uczestniczki i uczestnicy zgłaszają się do organizatorów w dniu występu (do godziny 20.15),
  3. uczestniczki i uczestnicy prezentują podczas występu wyłącznie własne wiersze,
  4. każdy prezentowany podczas slamu wiersz musi mieć coś wspólnego z Warszawą, podwórkiem lub cwaniakowaniem. Może, choć nie musi nawiązywać do książki Sylwii Chutnik "Cwaniary". Książka ta jest bowiem bohaterką akcji Warszawa Czyta, w ramach której odbywa się slam

Ukryte Miasto, Noakowskiego 16
8 maja (środa), godz. 20:00

wstęp wolny

d14estq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14estq