Trwa ładowanie...

Cykliczna Wymienialnia Książek w Kordegardzie

Wietrzymy szafy, lamusy i regały. Uwalniamy książki, których już mieć nie musimy, a które mogą sprawić frajdę innym. Dajemy lekturom szanse na drugie życie

Cykliczna Wymienialnia Książek w Kordegardzie
d2zg3ld
d2zg3ld

W sobotę 18 października w godzinach 16.00-18.00 Galeria Kordegarda po raz kolejny zaprasza na cykliczną Wymienialnię Książek. Zasady jej funkcjonowania są proste: wystarczy przynieść z domu wybraną książkę z dedykacją dla kolejnego czytelnika i wymienić ją na inną.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji, poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego.

W tym miesiącu czekają na wymianę m.in. książki: Miłosza, Kundery, Grocholi

Wymieniając książki, dajemy im nowe życie. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie.

d2zg3ld

Wymieniania Książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS.

Miejsce spotkania: Galeria Kordegarda, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17. Wstęp wolny!

Tego samego dnia i w tym samym miejscu,* o godzinie 14:00 odbędzie się też Bukklub - Dyskusyjny Klub Książkowy. *Omawiana książka: „W Lesie Wiedeńskim wciąż szumią drzewa” - Elisabeth Asbrink.

d2zg3ld

Bukklub to comiesięczne rozmowy na temat wybranej książki, prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy: Martę Szarejko lub Marka Łuszczynę, którzy współpracowali m.in. z miesięcznikiem kulturalnym "Bluszcz".

d2zg3ld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zg3ld