Trwa ładowanie...

"Człowiek, który pokonał Hankę". Wymowna okładka tygodnika

W tygodniku wywiad z wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim.

"Człowiek, który pokonał Hankę". Wymowna okładka tygodnika
d3le6x1
d3le6x1

"Cudowne dziecko prawicy. Patryk Jaki pokonał Gronkiewicz-Waltz. Czy zostanie prezydentem Warszawy?" - oto nagłówek poniedziałkowego wydania "Do Rzeczy".

W najnowszym numerze tygodnika wywiad z wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim, przewodniczącym Komisji Weryfikacyjnej. – Kończymy z patologią III RP – mówi w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim..

– Badania m.in. rozpoznawalności przeprowadzane przez PiS w stolicy zdecydują, kogo ta partia wystawi jako kandydata na prezydenta Warszawy: Stanisława Karczewskiego czy Patryka Jakiego. O tym ostatnim mówi się jako o czarnym koniu w wyścigu o partyjną nominację – pisze Wojciech Wybranowski w artykule "Człowiek, który pokonał Hankę".

Dokumenty prezydent

Nie milką echa sporu w stołecznym ratuszu po piątkowej konferencji, na której Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprezentowała wyniki audytu ws. reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie. Audyt objął 175 adresów. Badano powiązania personalne osób zaangażowanych w postępowania i wysokość odszkodowań.

Patryk Jaki krótko skwitował dokumenty przygotowane przez prezydent. - Stołeczny ratusz porównuje ludzi wyrzuconych z kamienic do śrubek. Apelujemy, by miasto wycofało się z tych haniebnych słów - powiedział.

d3le6x1

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Na Pradze zawalił się strop kamienicy. Ewakuowano mieszkańców

d3le6x1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3le6x1