Trwa ładowanie...
holderName

Czołowe zderzenie tramwajów w Centrum. Dwie osoby ranne

Na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II i Solidarności zderzyły się dwa tramwaje
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czołowe zderzenie tramwajów w Centrum. Dwie osoby ranne
holderName

Wypadek w centrum Warszawy. Na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II i Solidarności (obok dawnego kina Femina) zderzyły się dwa tramwaje. Jeden ze składów wykoleił się. Dwie osoby są ranne.

Do wypadku doszło o godzinie 8.08. - Czołowo zderzyły się dwa składy linii 20 i 26 - powiedział portalowi WP.PL Michał Powałka, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich. Na miejscu są dwa dźwigi, które będą usuwać tramwaje. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zderzenia. - Będziemy to ustalać - mówi Powałka.

Agnieszka Włodarska z Komendy Stołecznej Policji powiedziała nam, że tramwaj linii 20, który skręcał z al. Jana Pawła II w al. Solidarności, w trakcie manewru wypadł z szyn i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka skład linii 26.

holderName

W wypadku ranne zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Ruch w miejscu wypadku został wstrzymany, wciąż tworzą się tu ogromne korki. Wykolejony tramwaj blokuje dwa pasy al. Solidarności w kierunku Żelaznej.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje o utrudnieniach dla linii 13, 20, 23 i 26 oraz linii 160, 171, 190, 512, 520 i E-2.

Kierowcy mają utrudniony przejazd od pl. Bankowego w kierunku ul. Żelaznej oraz w al. Jana Pawła II w kierunku Dworca Centralnego.

Na miejscu jest pogotowie sieciowe i torowe, policja i ratownicy medyczni.

holderName

Przeczytajcie też: Veturilo wypożyczone ponad 4 miliony razy!

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName