Trwa ładowanie...

Czy Olga Łuczyńska jeszcze żyje?

Zaginęła 14 lat temu, tak mogłaby wyglądać dzisiaj

Czy Olga Łuczyńska jeszcze żyje?
d2yn1wo
d2yn1wo

Policjanci z Pragi Południe poszukują zaginionej Olgi Łuczyńskiej. Zaginiona w dniu 22 sierpnia 1999 roku, wyszła z domu w Warszawie przy ul. Perkuna z zamiarem wyjazdu nad morze i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Miała wówczas 16 lat. Wiadomo, że pojechała tam z jakimś mężczyzną. Tydzień później zadzwoniła z wiadomością, że jedzie za granicę. Od tamtej pory nie ma kontaktu z dziewczyną. Policjanci oraz rodzina wciąż nie tracą nadziei, że mogą odnaleźć Olgę.

Jako że od tamtego czasu jej wygląd z pewnością się zmienił, policyjny rysownik przygotował portret Olgi w wieku 29 lat. Za pomocą tzw. metody progresji wiekowej stworzył on przypuszczalny portret po 14 latach od zaginięcia. Jeśli Olga żyje, w czerwcu skończy 30 lat.

Szczegółowe dane:
Olga Łuczyńska ur. 06.06.1983r., zam. Warszawa ul. Perkuna.
Rysopis zaginionej: wzrost: 172 cm., sylwetka: szczupła, włosy: ciemne - brunetka, twarz: pociągła, cera: śniada, oczy: ciemne, nos: prosty - średni, uszy: średnie - przylegające, uzębienie: pełne.
Znaki szczególne: na prawej ręce blizna po szczepionce gruźliczej.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt proszone są o kontakt z: asp. Rafał Feldman tel. (22) 603-85-39, Komendą Rejonową Policji Warszawa VII przy ul. Grenadierów 73/75, tel. (22) 603-76-55, najbliższą jednostką Policji, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: krp7warszawa@policja.waw.pl

d2yn1wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yn1wo