Trwa ładowanie...
d5db9er

Czytelnik WawaLove.pl: "Sfinansuję pogrzeb 14-letniej Klaudii"

Swoją bezinteresowną pomoc przy przeprowadzeniu ceremonii pogrzebu zaproponowali: pan Marcin, pani Magdalena Szymańska oraz pan Grzegorz Serafin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czytelnik WawaLove.pl: "Sfinansuję pogrzeb 14-letniej Klaudii"
d5db9er

* Kilka godzin temu informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na pogrzeb dla 14-letniej Klaudii , która w sobotni wieczór została śmiertelnie potrącona przez kierowcę Hondy. Reakcja naszych czytelników była natychmiastowa! Wielkie serce okazali: Pan Marcin, który zaproponował pokrycie wszystkich kosztów związanych z pochówkiem dziewczynki oraz pani Magdalena Szymańska, która zaproponowała oprawę muzyczną ceremonii, zarówno w Kościele, jak i na cmentarzu. Dziękujemy!*

Przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej zaoferował Zakład Pogrzebowy Nadarzyn - Góralczyk. Ze swej strony zaproponowali kompleksową obsługę pochówku 14-latki. - Od siebie zapewniamy białą trumnę, tabliczkę, krzyż, wieniec, stroik na trumnę, dwa karawany oraz czterech panów z obsługi i opłacamy ubranie - powiedział WawaLove pan Marcin.

Sfinansowanie pogrzebu

d5db9er

- Chciałbym, aby pieniądze, które Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej planował wydać na przeprowadzenie pogrzebu, przekazał rodzinie, lub sfinansował pomnik dla Klaudii. Ja ze swojej strony dopełnię wszystkich formalności, jeśli chodzi o pochówek. Oni niech opłacą miejsce na cmentarzu, a ja charytatywnie załatwię całą resztę - dodał nasz czytelnik. - Trudno powstrzymać emocje, kiedy dowiadujemy się o tak niewyobrażalnej tragedii i głupocie kierowcy. Szkoda dziecka, które miało przed sobą całe życie. Nie mogłem inaczej postąpić - musiałem zareagować - powiedział nam pan Marcin.

Oprawa muzyczna ceremonii

Wielkim sercem wykazała się także pani Magdalena Szymańska, która ze swej strony także zaoferowała pomoc. - Chciałabym zaproponować oprawę muzyczną ceremonii w postaci śpiewu i gry na skrzypcach, zarówno w kościele, jak i na cmentarzu - napisała do nas pani Magdalena. - Chciałabym się zaangażować i zagrać - dodała.

- Z chęcią mogę wspomogę panią Magdalenę w trakcie trwania ceremonii. Na co dzień jestem organistą w jednym z warszawskich kościołów i oferuje swą pomoc - pisze do nas pan Grzegorz Serafin. - Na pewno przyda się osoba, która zna się na liturgii od strony muzycznej - dodaje pan Grzegorz

Dziękujemy!

d5db9er

Rozmawialiśmy z osobami mającymi kontakt z rodziną dziewczynki. Wszystkie informacje na temat państwa pomocy będą przekazane najbliższym Klaudii, w celu ustalenia szczegółów. Nie wyznaczono jeszcze daty pogrzebu.

Bardzo dziękujemy za piękne gesty solidarności ze strony naszych czytelników! Warto pamiętać, żeby pomagać potrzebującym, gdyż nie wiadomo kiedy sami będziemy potrzebować pomocy.

Przeczytaj też: Zbiórka pieniędzy na pogrzeb 14-letniej Klaudii, śmiertelnie potrąconej na Pradze

d5db9er

Podziel się opinią

Share
d5db9er
d5db9er