Trwa ładowanie...
d2z6flq

„Dancing 60-lecia” i wystawa "Tak się bawi (tak się bawi) sto-li-ca"!

W sobotę, 4 lipca na Podzamczu rusza retro dancing oraz plenerowa wystawa. Znów będzie można poczuć czar potańcówek pod gwiazdami i zrelaksować się przy przebojach sprzed lat
Share
„Dancing 60-lecia” i wystawa "Tak się bawi (tak się bawi) sto-li-ca"!
d2z6flq

„Dancing 60-lecia” gwarantuje dobrą zabawę w stylu retro, ze znanymi melodiami, warszawskim klimatem, winylami oraz muzyką na żywo. Autorski program na cztery lipcowe soboty (4, 11, 18, 25) przygotował didżejski kolektyw Soul Service. Warszawskie rozrywki na fotografiach ze zbiorów Ośrodka Karta, to dodatkowa niespodzianka przygotowana przez Stołeczną Estradę. W tym roku świętuje ona swoje 60 urodziny.

- Mamy nadzieję, że znów uda nam się zaskoczyć i przyciągnąć warszawską publiczność – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady . – Tym razem miksujemy nowoczesność z odrobiną sentymentu. Oddajemy scenę młodym i razem z nimi wracamy do przeszłości. Sięgamy do historii, by pokazać to co najlepsze w 60-letniej historii Stołecznej Estrady i w polskiej muzyce rozrywkowej. - mówi.

Inauguracyjna dancingowa sobota na Podzamczu odbędzie się pod hasłem „Warszawskie tropiki”. Wystąpią m.in. didżeje z Diversao Sound System oraz grupa perkusyjna Ritmo Bloco. Będzie to powrót sentymentalny do lat 50. 60. i 70., kiedy to dużą popularnością cieszyły się orkiestry taneczne grające na świeżym powietrzu. - Wskrzeszamy warszawską tradycję potańcówek na świeżym powietrzu. Chcemy przypomnieć, jak bawiono się dawnej nad Wisłą. – mówi DJ Ojciec Karol z Soul Service. – Przygotowaliśmy cztery tematyczne wieczory z polskimi przebojami. Znajdziemy w nich wpływy latino, rock’n’rolla, jazzu czy funku. - dodaje.

Potańcówki z Soul Service będą się rozpoczynały o godz. 19. Wcześniej, bo już od godz. 17 warszawiaków przywita Kapela Praska oraz tancerze , którzy będą uczyć kroków przydatnych na parkiecie. Wstęp bezpłatny.

Przeczytajcie też: Płomienie w hotelu na Mokotowie. Ewakuowano 300 osób

d2z6flq

Podziel się opinią

Share
d2z6flq
d2z6flq