Trwa ładowanie...

„Dancing 60-lecia” i wystawa "Tak się bawi (tak się bawi) sto-li-ca"!

W sobotę, 4 lipca na Podzamczu rusza retro dancing oraz plenerowa wystawa. Znów będzie można poczuć czar potańcówek pod gwiazdami i zrelaksować się przy przebojach sprzed lat

„Dancing 60-lecia” i wystawa "Tak się bawi (tak się bawi) sto-li-ca"!
d49i41l
d49i41l

„Dancing 60-lecia” gwarantuje dobrą zabawę w stylu retro, ze znanymi melodiami, warszawskim klimatem, winylami oraz muzyką na żywo. Autorski program na cztery lipcowe soboty (4, 11, 18, 25) przygotował didżejski kolektyw Soul Service. Warszawskie rozrywki na fotografiach ze zbiorów Ośrodka Karta, to dodatkowa niespodzianka przygotowana przez Stołeczną Estradę. W tym roku świętuje ona swoje 60 urodziny.

- Mamy nadzieję, że znów uda nam się zaskoczyć i przyciągnąć warszawską publiczność – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady . – Tym razem miksujemy nowoczesność z odrobiną sentymentu. Oddajemy scenę młodym i razem z nimi wracamy do przeszłości. Sięgamy do historii, by pokazać to co najlepsze w 60-letniej historii Stołecznej Estrady i w polskiej muzyce rozrywkowej. - mówi.

Inauguracyjna dancingowa sobota na Podzamczu odbędzie się pod hasłem „Warszawskie tropiki”. Wystąpią m.in. didżeje z Diversao Sound System oraz grupa perkusyjna Ritmo Bloco. Będzie to powrót sentymentalny do lat 50. 60. i 70., kiedy to dużą popularnością cieszyły się orkiestry taneczne grające na świeżym powietrzu. - Wskrzeszamy warszawską tradycję potańcówek na świeżym powietrzu. Chcemy przypomnieć, jak bawiono się dawnej nad Wisłą. – mówi DJ Ojciec Karol z Soul Service. – Przygotowaliśmy cztery tematyczne wieczory z polskimi przebojami. Znajdziemy w nich wpływy latino, rock’n’rolla, jazzu czy funku. - dodaje.

d49i41l

Potańcówki z Soul Service będą się rozpoczynały o godz. 19. Wcześniej, bo już od godz. 17 warszawiaków przywita Kapela Praska oraz tancerze , którzy będą uczyć kroków przydatnych na parkiecie. Wstęp bezpłatny.

d49i41l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49i41l