Trwa ładowanie...

Daniel Olbrychski zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu!

Aktor miał w wydychanym powietrzu 0,9 promila alkoholu

Daniel Olbrychski zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu!
d39tmf1
d39tmf1

Popularny aktor Daniel Olbrychski został zatrzymany w Podkowie Leśnej pod Warszawą za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu - informuje RMF FM.

Aktor miał w wydychanym powietrzu 0,9 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło przed godz. 15.00. Olbrychskiego zatrzymano podczas rutynowej kontroli. Aktor natychmiast stracił prawo jazdy. Będzie też odpowiadał przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu grzywna do 5 tysięcy złotych oraz utrata prawa jazdy na co najmniej 3 lata.

Jak dodaje RMF.fm, aktor twierdzi, że dzień wcześniej wypił z żoną butelkę wina i dziś był przekonany, że może już spokojnie wsiąść za kółko, by podjechać "dwa kilometry do stajni, by tam pojeździć konno". filmowy Kmicic dodał też, że "bije się w pierś" i zapewnił, że dobrowolnie zamierza poddać się karze

Daniel Olbrychski (ur. 1945) na ekranie debiutował w 1964 roku. Występował w Teatrze Powszechnym a następnie w Narodowym w Warszawie. Wystąpił w wielu filmach na Węgrzech, we Włoszech, Francji i Niemczech. W ankiecie "Polityki" na najważniejszych aktorów polskich XX wieku zajął 7 miejsce. Na swoim koncie ma występy m.in. z Angeliną Jolie.

d39tmf1
d39tmf1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39tmf1