Trwa ładowanie...

Dariusz K. zaczął sypać? Popularny aktor Marek B. złapany z narkotykami!

"Zachowywał się, jakby nie wierzył, że to się rzeczywiście dzieje. Podczas kontroli omal nie zemdlał"

Share
Dariusz K. zaczął sypać? Popularny aktor Marek B. złapany z narkotykami!
doi9hv2

44-letni Marek B., gwiazda seriali "Na dobre i na złe" czy "Na krawędzi", zwany przez niektóre gazety "młodszym Georgem Clooneyem" został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków . - czytamy w WP.pl. Na wysokości ulicy Stawki, ok godz. 20.00 zatrzymali go funkcjonariusze, którzy pojawili się tam w nieoznakowanym radiowozie. Co ciekawe, mundurowi zaczęli przeszukiwać samochód, "jakby wiedzieli, że mogą tam coś znaleźć".

Przy aktorze znaleziono prawie 8 gramów marihuany. Podobno aktor był tak zszokowany całym zajściem, że zachowywał się, jakby nie wierzył, że to się rzeczywiście dzieje. Podczas kontroli omal nie zemdlał, więc policjanci przewieźli go do szpitala. Lekarze nie dopatrzyli się jednak niczego niepokojącego i po przesłuchaniu i postawieniu zarzutów aktor został wypuszczony do domu.

Zatrzymanie aktora z narkotykami może mieć związek z wypadkiem, jaki pod wpływem kokainy spowodował były mąż Edyty Górniak, Dariusz K. Muzyk, który zabił kobietę w al. KEN , by zyskać przychylność sądu, ma ujawniać osoby z kręgów narkotykowych. W gronie odbiorców mieli się znaleźć m.in. "znany prezenter, modelka oraz popularny menedżer" ( przeczytajcie więcej na ten temat ).

doi9hv2

Istnieją podejrzenia - czytamy w serwisie - że muzyk ujawniając dilerów i odbiorców narkotyków może uniknąć kary. Być może zatrzymanie Marka B. jest właśnie dowodem, że Darek K. zaczął "sypać".

doi9hv2

Podziel się opinią

Share
doi9hv2
doi9hv2