Trwa ładowanie...

Darmowe wifi w 150 autobusach do końca roku

A już do 1 kwietnia Internet w 50 pojazdach

Darmowe wifi w 150 autobusach do końca roku
dp8hxee
dp8hxee

W Warszawie rozpoczyna się akcja uruchomienia dostępu do Internetu dla pasażerów stołecznych autobusów. Pod koniec roku będzie to największa sieć tego typu w Polsce.

W najbliższych dniach testowo uruchomione zostanie urządzeń typu HOT-SPOT w 20 pojazdach Solaris URBINO10, realizujących przewozy z oddziału R2-Kleszczowa. Autobusy z wifi będą jeździć po południowych dzielnicach Warszawy. Poznamy je po numerach taborowych (1040-1059). Do pierwszego kwietnia planowane jest uruchomienie kolejnych 30 urządzeń.

Do końca roku z internetu będzie można korzystać aż w 150 warszawskich autobusach. Urządzenia typu HOT-SPOT pozwalają pasażerom komunikacji miejskiej korzystać z internetu przy wykorzystaniu technologii wifi. Pasażerowie nie będą ponosić żadnych kosztów, dzięki współpracy z reklamodawcami pokrywającymi koszty transmisji danych.

Cała nasza komunikacja, oparta o autobusy, metro, Szybką Kolej Miejską, tramwaje, jest uznawana za jedną z nowocześniejszych w Europie. W zależności od badań odsetek osób zadowolonych z komunikacji wynosi od 40% do ponad 80%, dzięki czemu udział komunikacji miejskiej w podróżach na terenie Warszawy jest bardzo duży, wynosi ok. 70% - powiedział Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent Warszawy.

dp8hxee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp8hxee