Trwa ładowanie...

Darmowe WiFi w pociągach z Warszawy!

Intercity wprowadza bezpłatny internet na trasie z Krakowem, Trójmiastem, Katowicami i Wrocławiem!

Darmowe WiFi w pociągach z Warszawy!
d2u9dkh
d2u9dkh

Już w czerwcu tego roku warszawiacy wybierający się do Krakowa, Trójmiasta, Katowic lub Wrocławia będą mogli skorzystać w pociągach Intercity z bezprzewodowego internetu. Jak powiedziała w rozmowie z WawaLove.pl Zuzanna Szopowska, rzeczniczka prasowa spółki, bezpłatny internet pojawi się już w pierwszych dniach czerwca, początkowo w pociągu relacji Warszawa - Kraków. Do wakacji WiFi będzie w co najmniej 4-5 pociągach.

Kontrakt jaki podpisała spółka z jednym z operatorów przewiduje nie tylko dostęp do darmowej sieci, ale i do 40 filmów, 15 seriali, 10 bajek oraz gier. 10 procent treści multimedialnych będzie się zmieniać raz miesiącu. Darmowy ma być na pewno internet, co do gier, filmów czy seriali - jeszcze nie wiadomo. Zdecyduje o tym operator.

Jak dodała w rozmowie z nami Zuzanna Szopowska, Wi-Fi pojawi się w wyselekcjonowanych wagonach z - uwaga - działającymi gniazdkami elektrycznymi.

d2u9dkh

Docelowo WiFi ma być dostępne w 300 wagonach, w tym wszystkich wagonach pociągów Pendolino, jakie mają jeździć po polskich torach już w grudniu. Kra. kra, kra (mamy nadzieję, że to wykraczemy).

d2u9dkh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u9dkh