Trwa ładowanie...

Darmowy angielski i kurs komputerowy

Zgłoszenia tylko do piątku 18 października!

Share
Darmowy angielski i kurs komputerowy
d1mj038

Do piątku, 18 października 2013 r. warszawiacy mogą zgłaszać się do projektu „Erudio” - bezpłatnego kursu języka angielskiego oraz zajęć informatycznych.Szkolenia są skierowane do osób pełnoletnich i pracujących.

Projekt jest dedykowany tym mieszkańcom Warszawy, którzy posiadają status osoby zatrudnionej (m.in. umowa o pracę, umowa zlecenie lub o dzieło), którzy są zainteresowani nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności językowych oraz kompetencji z zakresu teleinformatyki (ITC). Pierwszeństwo mają osoby z wykształceniem maksymalnie średnim i powyżej 50. roku życia.

Zajęcia obejmują kursy komputerowe:****

ECDL Start – 80 godzin szkolenia, składającego się z 4 modułów, zakończone egzaminem ECDL
ECDL Core (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych) – 120 godzin szkolenia, składającego się z 7 modułów, zakończone egzaminem ECDL
oraz kurs języka angielskiego – 240 godzin szkolenia (4 semestry), zakończonego egzaminem Cambridge.

d1mj038

Rozpoczęcie zajęć jest planowane na listopad. Projekt zakończy się w czerwcu 2015 r.
Projekt „ERUDIO – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu i językowemu osób pracujących” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego wartość wynosi 655 tys. zł. W projekcie weźmie udział łącznie 240 osób.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z ankietą motywacyjną i złożyć je w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych.

Wszystkie informacje i potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie www.um.warszawa.pl/erudio

d1mj038

Podziel się opinią

Share
d1mj038
d1mj038