Trwa ładowanie...

Długi weekend na drogach. 24 wypadki, życie straciła 1 osoba

"Wielu z tych zdarzeń można było uniknąć, gdyby nie brawura, prędkość i brak rozwagi"

Długi weekend na drogach. 24 wypadki, życie straciła 1 osoba
d2q4ddl
d2q4ddl

24 wypadki drogowe, w których życie straciła 1 osoba, a 33 zostały ranne – tak w liczbach wyglądał długi sierpniowy weekend na drogach garnizonu stołecznego.

W długi weekend wzmożono kontrole na drogach, zwiększono liczbę oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów z kamerami, miernikami prędkości i urządzeniami do badania stanu trzeźwości. - Niestety, pomimo wielu apeli, nie wszyscy kierowcy wzięli sobie do serca policyjne przestrogi i rozsądek zamienili na brawurę - informują mundurowi z KSP. I dodają, że w ciągu 4 sierpniowych dni długiego weekendu w stolicy doszło do 14 wypadków, w których zginęła 1 osoba, a 21 zostało rannych. - Wielu z tych zdarzeń można było uniknąć, gdyby nie brawura, prędkość i brak rozwagi. Podczas długiego weekendu policjanci zatrzymali w Warszawie 12 nietrzeźwych kierujących, którzy mimo ostrzeżeń i grożących surowych kar zdecydowali się na jazdę na podwójnym gazie - podkreślają policjanci.

W ciągu 4 dni, od piątku do poniedziałku policjanci zatrzymali na drogach warszawskiego garnizonu 56 nietrzeźwych kierujących.

d2q4ddl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q4ddl