Trwa ładowanie...

Dni Otwarte w Astanga Yoga Studio

Afro dance, power stretching, qigong, joga rozciągająca, zdrowy kręgosłup pilates - to tylko niektóre z zajęć, jakie się odbędą. Do tego wegetariański poczęstunek, koncerty i imprezy taneczne! WSTĘP WOLNY

Dni Otwarte w Astanga Yoga Studio
d2gxjmf
d2gxjmf

23 listopada *Strefa Ruchu Happy Bee i Astanga Yoga Studio przygotowały wiele ciekawych zajęć - na wszystkie wstęp będzie wolny.*Będzie m.in. afro dance, power stretching, qigong, joga rozciągająca, zdrowy kręgosłup, czy pilates. Dla wszystkich, którzy chcą poznać lepiej możliwości swojego ciała dedykowane są autorskie zajęcia Organic Body Space.

Między zajęciami będzie można zrelaksować się przy koncercie medytacyjnym na misach tybetańskich. Wieczorem szkoły zamienią się w etniczny parkiet, na którym zabrzmią eksperymentalne dźwięki, będzie można zobaczyć performance Adama Adamonisa-Krawczyka i Olgi Wądołowskiej (Organic Dance) oraz pokaz Afro Dance.

Wszystko przy wyśmienitych specjałach kuchni * wegetariańskiej i zdrowych sokach, które na co dzień przygotowywane są przez znaną blogerkę kulinarną Joannę Andrzejewską i podawane w Astanga Cafe. Dodatkową atrakcją będzie konkurs. Wśród osób, które skorzystają z darmowych zajęć i napiszą o nich krótką recenzję na fanpage FB Happy Bee, *rozlosowane będą karnety open i olejki organiczne z Indii.

*Program: *12:00-13:00 Pilates
13:00-14:00 Kalari, Power Stretching
14:00-15:00 Afro Dance, Capoeira
15:00-16:00 koncert medytacyjny z misami tybetańskimi, Shaolin Qigong
16:00-17:00 Joga Rozciągająca, Zdrowy Kręgosłup
17:15-18:30 Organic Body Space
19:15-22:00 pokazy Organic Dance, Capoeira i Afro Dance z imprezą taneczną

DZIEŃ OTWARTY - 23 listopada 2013
ul. Gałczyńskiego 4
*Czytaj rownież: ZA DARMO: Dzień Podłości*
d2gxjmf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gxjmf