Trwa ładowanie...
dvywy5n

Dobre wieści dla kierowców. Od 29 lipca łatwiejszy przejazd w ciągu Marymonckiej i Słowackiego

Drogowcy kończą kolejny etap związany z przebudową Trasy Armii Krajowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobre wieści dla kierowców. Od 29 lipca łatwiejszy przejazd w ciągu Marymonckiej i Słowackiego
dvywy5n

Kolejne zmiany wejdą w życie już od jutra od godz. 10.00. Jednak tym razem nie chodzi o utrudnienia, gdyż robotnicy zakończyli właśnie remont zachodniego wiaduktu w rejonie Marymonckiej i Słowackiego. Wschodni został już wcześniej odnowiony, dlatego teraz kierowcy otrzymają oba do dyspozycji. Co ważne remont ten był możliwy, bez przerywania połączenia pomiędzy Bielanami a Żoliborzem. Od jutra przejazd w tym miejscu ulegnie wyraźnej poprawie.

Razem z wiaduktem otwarte zostaną wyremontowane ślimaki z Trasy AK na ul. Słowackiego i z Marymonckiej na trasę w kierunku mostu Grota-Roweckiego. Przez najbliższy czas na obydwu wiaduktach kierowcy będą mieli do dyspozycji, po dwa pasy ruchu w każdą stronę. Na skrajnych lewych będą jeszcze trwały ostatnie prace wykończeniowe.

Jeszcze dziś ok. godz. 22.00 zostanie przesunięta tymczasowa przewiązka na wysokości węzła Marymoncka na północną jezdnię główną. Dlatego też przystanek Park Kaskada 05 przy którym zatrzymują się linie: 112, 114, 118, 132, 156, 186, 414 i N02 wróci do swojej docelowej lokalizacji. Przypomnijmy, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przebudowuje Trasę AK do parametrów drogi ekspresowej S8. Samochody poruszają się już odnowioną północną jezdnią, podczas gdy prace toczą się jeszcze na południowej. Szczegółowe informacje na temat tych zmian dostępne są tutaj .

dvywy5n

Przeczytajcie też: Wesoły kierowca ze stolicy znów może rozbawiać pasażerów

Podziel się
dvywy5n

Podziel się opinią

Share

dvywy5n

dvywy5n