Trwa ładowanie...

Dodatkowe pociągi po czwartkowym meczu w Warszawie

Siedem dodatkowych pociągów dla kibiców po meczu półfinałowym Euro 2012. Dużym zainteresowaniem cieszą się bilety na pociągi z Berlina.

Dodatkowe pociągi po czwartkowym meczu w Warszawie
d211oyk
d211oyk

Na Stadionie Narodowym w czwartek o godz. 20.45 zawalczą reprezentacje Włoch i Niemiec. Mecz Włochy-Niemcy to ostatnie spotkanie Euro 2012, które będzie rozegrane w Polsce.

Kibice, którzy będą tego dnia jechać na mecz do Warszawy, mogą korzystać z regularnych rozkładowych połączeń, w tym ekspresu z Berlina do Warszawy. Ponieważ na Stadionie Narodowym zagrają w czwartek Niemcy, to można się spodziewać, że część kibiców przyjedzie na mecz właśnie pociągiem. Zaobserwowano bardzo duże zainteresowanie biletami na pociągi z Niemiec do Warszawy. W razie potrzeby do najbardziej obłożonych pociągów będą dostawiane dodatkowe wagony.**

Pociąg, którym z Niemiec będzie jechało najwięcej kibiców, będzie prowadzony przez lokomotywę w barwach niemieckiej flagi. W Warszawie będzie czekał dodatkowy skład, który będzie wypuszczony na tory w sytuacji, gdyby w tych odjeżdżających ze stolicy był tłok.

PKP Intercity podstawi po meczu cztery dodatkowe pociągi. Kibice będą mogli pojechać z warszawskiego Dworca Centralnego o godz. 0:37 do Gdyni, o godz. 0:45 do Wrocławia, o godz.:1.02 do Krakowa i o godz. 1:09 do Szczecina.

Z kolei Przewozy Regionalne przygotowały 3 dodatkowe pociągi InterRegio. Wszystkie odjadą z Dworca Wschodniego po północy. O godz. 0:30 odjedzie pociąg do Lublina, o godz. 0:38 pociąg do Łodzi, o godz. 1:10 do Białegostoku. Pociąg do Łodzi zatrzyma się także na Dworcu Centralnym i Zachodnim - specjalnie dla odwiedzających Strefę Kibica.

d211oyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d211oyk