Trwa ładowanie...
d9ht2xi

Dość ulotkom i zalepionym rozkładom jazdy!

Na ulice rusza Sprzątająca Specgrupa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dość ulotkom i zalepionym rozkładom jazdy!
d9ht2xi

"Nie wstydź się zerwać!". To nowa kampania stowarzyszenia Miastomiastoawnim. Od wielu lat walczy ono z zaśmiecaniem Warszawy reklamami , ulotkami i afiszami.

Tym razem zachęcają wszystkich warszawiaków do obywatelskiego zdzierania wszystkich reklam szpecących przystanki, latarnie i drzewa w Warszawie. Przeprowadzono już wstępną, dość nietypową kampanię. Stowarzyszenie przyklejało na reklamach i ulotkach własne, specjalne wlepki z hasłem "Nie wstydź się zerwać!" z dopisanym odpowiednim cytatem z art. 63 a Kodeksu wykroczeń "kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat afisz czy ulotkę, podlega karze".

W sobotę o godz. 13.00 spod Rotundy wyruszy Specgrupa Sprzątająca. Będą zrywać wszelkie, nielegalne reklamy i ulotki. Dołączyć do nich może każdy.

d9ht2xi

Nasz portal wielokrotnie informował o nalepionych nielegalnie reklamach. Głównie na nowych przystankach i wiatach przystankowych. Pisaliśmy też o tym, jak świetnie poradzono sobie z tym problemem w Gdańsku i w innych miastach .

Zapraszamy zatem w sobotę pod Rotundę. WawaLove na pewno tam będzie.

d9ht2xi

Podziel się opinią

Share
d9ht2xi
d9ht2xi