Trwa ładowanie...
d32dzrx

Dostałeś nietrafiony prezent? Wymień go na Targu Śniadaniowym

"Po co składować i zagracać mieszkania niechcianymi rzeczami kiedy można je wymienić"
Share
Dostałeś nietrafiony prezent? Wymień go na Targu Śniadaniowym
d32dzrx

W tym roku św. Mikołaj się nie spisał? Pod choinką znowu za duży sweter lub planszówka czy książka, która stoi na półce już od 2 lat? Nic straconego! W sobotę 23 stycznia na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu w radosnej atmosferze przy pysznym śniadaniu i dobrej kawie można będzie upłynnić niekochany prezent lub upolować okazję - zachęcają organizatorzy akcji "Uwolnij nietrafiony prezent".

Inicjatorzy akcji podkreślają, że impreza ma być przede wszystkim pretekstem do spotkania, rozmowy - spędzenia wspólnie czasu, a przy okazji do przewietrzenia szaf i noworocznych porządków. - Pomyślmy ekologicznie: po co składować i zagracać mieszkania niechcianymi rzeczami kiedy można je wymienić, sprzedać czy po prostu oddać w dobre ręce. Być może dla kogoś innego okażą się skarbami? To będzie również idealna okazja dla wszystkich, którym znudziły się już wyprzedaże w centrach handlowych, aby upolować okazję - podkreśla Ewa Rzeszowska z Targu Śniadaniowego.

Konieczne są rezerwacje stanowisk. Należy to zrobić do 20 stycznia - są przyjmowane na adres: kontakt@targsniadaniowy.pl lub telefonicznie, pod numerem 506 171 450. Strona wydarzenia .

d32dzrx

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu odbywa się w każdą sobotę od 9:00 – 16:00 przy al. Wojska Polskiego 1a (teren Gimnazjum).

d32dzrx

Podziel się opinią

Share
d32dzrx
d32dzrx