Trwa ładowanie...
holderName

"Dostojewski za złotówkę". Wkrótce Wielki Antykwariat Świąteczny

Wstęp na imprezę wolny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dostojewski za złotówkę". Wkrótce Wielki Antykwariat Świąteczny
holderName

Książki od złotówki, vintage'owe płyty winylowe, a dla najmłodszych kącik z animatorką. To wszystko będzie czekać na tych, którzy wybiorą się na Wielki Antykwariat Świąteczny organizowany 20 grudnia w lokalu barStudio w PKiN-ie.

- Wielki Antykwariat wraca, a podczas przerwy przeniósł się do centrum i zdążył urosnąć. Szykuje się największa edycja w historii imprezy - zachęca do udziału Bartosz Mindewicz, współorganizator wydarzenia.

Tego dnia we wspólnej przestrzeni wystawia się kilkanaście antykwariatów oraz sklepów winylowych. Oprócz nich swoje stanowiska będą też mieli prywatni wystawcy. - Będzie można kupić książki już od złotówki oraz uzupełnić swoją kolekcję winyli nie przecinając przy tym miasta wzdłuż i wszerz szukając okazji. Niezależnie od tego w jakim jest się wieku i jakie ma się zainteresowania - mówi Mindewicz. Książkowo-płytowe zakupy umili specjalna oprawa muzyczna, przygotowana przez Dlaczegolubiestarepiosenki.

holderName

Podczas imprezy będzie funkcjonował również specjalny kącik dla najmłodszych. Animatorka zajmie się maluchami, by rodzice swobodnie mogli się zanurzyć w kartonach z literaturą lub płytami.

Impreza odbędzie się 20 grudnia w barzeStudio (pl. Defilad 1), w godzinach 12:00 - 18:00. Wstęp wolny.

Przeczytajcie też: Rusza budowa nowej cerkwi w Warszawie.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName