Trwa ładowanie...

Drogowcy zaoszczędzili na przetargach. Będzie dodatkowy remont

Plan wymiany nawierzchni ulic na ten rok zostanie rozszerzony o kolejną arterię.

Drogowcy zaoszczędzili na przetargach. Będzie dodatkowy remont
d1uw6md
d1uw6md

Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że udało mu się zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych i w związku z tym zostanie przeprowadzone dodatkowe frezowanie . Wybór padł na ulicę Bitwy Warszawskiej 1920r. która zostanie wyremontowana na całej długości. Większość z wygospodarowanej kwoty pochodzi z przesunięcia na przyszły rok, przebudowy ulicy Miodowej.

Przypomnijmy, że w ostatni weekend nowa nawierzchnia została położona na ul. Towarowej, a już wkrótce to samo czeka Okopową. Na początku przyszłego miesiąca będzie też kończony remont ul. św. Wincentego, a dzięki porozumieniu ZDM z miejskimi wodociągami równy asfalt zyska Marymoncka.

- Rzeczywiście podsumowaliśmy przeprowadzone jak dotychczas przetargi i okazało się, że zaoszczędziliśmy kilkaset tysięcy złotych. Planujemy wykorzystać te pieniądze na sierpniowy remont ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. na odcinku od Grójeckiej do Al. Jerozolimskich. Arteria ta jest w nie najlepszym stanie, stąd nasza decyzja o tym ponadplanowym remoncie. - powiedziała WawaLove.pl Karolina Gałecka rzecznik prasowy ZDM.

Znamy już wstępnie plan drogowców na przyszły sezon i zakłada on wymianę nawierzchni na 49 ulicach, wśród których są m.in. al. Niepodległości, Lindleya, Krasińskiego czy pl. Hallera. Będzie on jeszcze konsultowany, a remonty mają się zacząć wiosną 2016 roku.

d1uw6md
d1uw6md
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uw6md