Trwa ładowanie...

Drugi etap remontu na Bródnie. Autobusy zmienią trasy

Nowa organizacja będzie obowiązywać od 14 września, od godz. 23.00

Drugi etap remontu na Bródnie. Autobusy zmienią trasy
d380g7i
d380g7i

W nadchodzący poniedziałek rozpocznie się druga część remontu trasy tramwajowej pomiędzy Dworcem Wileńskim a Żeraniem Wschodnim. W związku z tym, od 14 września od godz. 23.00 zostanie udostępniony przejazd przez torowisko na ulicy Bartniczej, przy skrzyżowaniu z Rembielińską. Jednocześnie zamknięty będzie inny - na ulicy Matki Teresy z Kalkuty. Wszystkie zmiany zostają wprowadzone do odwołania.

Autobusy linii 114, 126, 204, 414, N14 i N64 będą wycofane z ulicy Matki Teresy z Kalkuty i wrócą na trasy podstawowe biegnące Bartniczą. Jednocześnie w związku z wyłączeniem kolejnego przejazdu, inaczej pojadą linie zastępcze: Z-3 i Z-5:__

- Z-3 ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – rondo Żaba – … – DW. WILEŃSKI

- Z-5 ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – Staniewicka – POŻAROWA (powrót: Staniewicka – Odrowąża – Wysockiego).

d380g7i

Ponadto ZTM informuje, że przy skrzyżowaniu Rembielińskiej z ulicą Julianowską będą obowiązywały dodatkowe przystanki. Jako stałe dla linii: Z-3, Z-4 i Z-5 oraz na żądanie, w przypadku autobusów: 114 i 126. Od 15 września na przystankach JULIANOWSKA będą zatrzymywały się tylko autobusy linii Z-4. Ze szczegółami dotyczącymi remontu torowiska można zapoznać się tutaj .

d380g7i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d380g7i