Trwa ładowanie...
d3l8dru

Drugi etap remontu na Bródnie. Autobusy zmienią trasy

Nowa organizacja będzie obowiązywać od 14 września, od godz. 23.00
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drugi etap remontu na Bródnie. Autobusy zmienią trasy
d3l8dru

W nadchodzący poniedziałek rozpocznie się druga część remontu trasy tramwajowej pomiędzy Dworcem Wileńskim a Żeraniem Wschodnim. W związku z tym, od 14 września od godz. 23.00 zostanie udostępniony przejazd przez torowisko na ulicy Bartniczej, przy skrzyżowaniu z Rembielińską. Jednocześnie zamknięty będzie inny - na ulicy Matki Teresy z Kalkuty. Wszystkie zmiany zostają wprowadzone do odwołania.

Autobusy linii 114, 126, 204, 414, N14 i N64 będą wycofane z ulicy Matki Teresy z Kalkuty i wrócą na trasy podstawowe biegnące Bartniczą. Jednocześnie w związku z wyłączeniem kolejnego przejazdu, inaczej pojadą linie zastępcze: Z-3 i Z-5:__

- Z-3 ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – rondo Żaba – … – DW. WILEŃSKI

d3l8dru

- Z-5 ŻERAŃ WSCHODNI – Annopol – Rembielińska – Bartnicza – Wysockiego – Odrowąża – Pożarowa – Staniewicka – POŻAROWA (powrót: Staniewicka – Odrowąża – Wysockiego).

Ponadto ZTM informuje, że przy skrzyżowaniu Rembielińskiej z ulicą Julianowską będą obowiązywały dodatkowe przystanki. Jako stałe dla linii: Z-3, Z-4 i Z-5 oraz na żądanie, w przypadku autobusów: 114 i 126. Od 15 września na przystankach JULIANOWSKA będą zatrzymywały się tylko autobusy linii Z-4. Ze szczegółami dotyczącymi remontu torowiska można zapoznać się tutaj .

Przeczytajcie też: Ustawa krajobrazowa już obowiązuje. Jak zmieni Warszawę?

d3l8dru

Podziel się opinią

Share
d3l8dru
d3l8dru