Trwa ładowanie...

Drużyna Crusaders Warszawa szuka zawodników!

"Nieważne czy jesteś szybki i zwinny lub ciężki i silny - znajdziemy dla ciebie odpowiednie miejsce na boisku"

Drużyna Crusaders Warszawa szuka zawodników!
d4dyww5
d4dyww5

Football amerykański jest sportem dla każdego. Najstarszy zawodnik Crusaders Warszawa ma 42 lata, najmłodszy 16 lat, najwyższy mierzy 205 cm, a najniższy 165 cm. Najlżejszy waży 67kg, najcięższy 155kg. "Nieważne czy jesteś szybki i zwinny lub ciężki i silny - znajdziemy dla ciebie odpowiednie miejsce na boisku. Przyjdź i sprawdź się!" - zaprasza Marcin Miszczak, prezes i zawodnik Crusaders Warszawa .

Rekrutację do drużyny przeprowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra, która sprawdzi podstawowe zdolności motoryczne adeptów: szybkość, zwinność, siłę i koordynację ruchową. Przychodząc na spotkanie, nie trzeba znać zasad gry. Należy zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie oraz butelkę wody.**

Sezon 2014 zakończył się dla warszawskiej drużyny wielkim sukcesem - ukończyła sezon zasadniczy z pięcioma zwycięstwami i tylko jedną porażką, a w barażach wywalczyła awans do I ligi footballu amerykańskiego (PLFA I). Teraz Crusaders chcą poszerzyć swoje szeregi i szukają nowych zawodników.

Drużyna footballu amerykańskiego Crusaders Warszawa rozpoczyna rekrutację do drużyny na sezon 2015.Spotkania odbędą się 16 i 23 listopada na hali DOSiR przy ul. Jagiellońskiej 7 w Warszawie. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 18:00, a rekrutacja trwać będzie od 19.00 do 21.00.

d4dyww5
d4dyww5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dyww5