Trwa ładowanie...
d30zlfa

Dwa weekendy bez tramwajów na Jagiellońskiej [infografika]

Wyłączony z ruchu tramwajowego zostanie odcinek ul. Jagiellońskiej między ul. Ratuszową a rondem Starzyńskiego
Share
Dwa weekendy bez tramwajów na Jagiellońskiej [infografika]
d30zlfa

Przez najbliższe dwa weekendy, a więc 22-23 oraz 29-30 marca, wyłączony z ruchu tramwajowego zostanie odcinek ul. Jagiellońskiej między ul. Ratuszową a rondem Starzyńskiego. Trzy linie tramwajowe zostaną skierowane na trasy objazdowe. Chodzi o linie 6, 18 i 20.

Czytaj również: ZTM: od kwietnia zmiany w ulgach!

*Linia 6 *zamiast na rondzie Starzyńskiego skręcać w kierunku ul. Ratuszowej będzie skręcała w kierunku przeciwnym i będzie dojeżdżała do pętli Żerań FSO.

d30zlfa

*Linia 18 *nie będzie kursowała przez most Śląsko-Dąbrowski. Na pl. Bankowym pojedzie prosto ul. Andersa i przez Międzyparkową i most Gdański wróci na swoją trasę.

Trasa linii 20 *zostanie skrócona. Tramwaje będą kursowały jedynie na trasie z Boernerowa do Koła. Pasażerowie na Kole będą mogli przesiąść się w linię 23* (będzie ona jeździła częściej), aby pojechać dalej.

Rolę linii zastępczej za tramwaje będzie pełniła linia autobusowa 509, dla której zostaną uruchomione dodatkowe przystanki: Ratuszowa-ZOO, pl. Hallera, Golędzinów, PIMOT, Batalionu Platerówek, Budzyńskiej-Tylickiej oraz Dyrekcja FSO.* *

Linia autobusowa 125 będzie się dodatkowo zatrzymywać na przystankach: Ratuszowa,-ZOO i pl. Hallera. Linie autobusowe 166, 169 *i *170 będą się zatrzymywały przy przystanku Ratuszowa-ZOO.

d30zlfa

Czytaj również: Tramwaj-żłobek na ulicach Warszawy [ZDJĘCIA]

d30zlfa

Podziel się opinią

Share
d30zlfa
d30zlfa