ycipk-3uvgtl

Dzieci porażone prądem na karuzeli!

Ujawniono liczne nieprawidłowości dotyczące stanu technicznego elektryki. Będą zarzuty
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzieci porażone prądem na karuzeli!
ycipk-3uvgtl

Troje trzynastoletnich dzieci trafiło do szpitala po porażeniu prądem, którego doznały podczas korzystania z karuzeli w „Wesołym Miasteczku”, zorganizowanym przy okazji kościelnego odpustu.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po godzinie 20.00 w Gliniance. „Wesołe Miasteczko” należało do przedsiębiorcy z województwa łódzkiego, które tego dnia podczas odpustu oferowało oprócz jazdy na karuzeli, także inne urządzenia służące do zabawy dla dzieci.

Wczoraj policjanci wraz z powołanym w tej sprawie elektrykiem przeprowadzili szczegółowe oględziny karuzeli, podczas których ujawniono liczne nieprawidłowości dotyczące stanu technicznego podłączeń elektrycznych. Odkryto m.in. brak właściwego podłączenia i uziemienia karuzeli, spaloną listwę w rozdzielniku prądu i brak zabezpieczenia przeciw porażeniowego.

ycipk-3uvgtl

Policjanci po zebraniu w tej sprawie wszystkich materiałów nie wykluczają, że osoba odpowiedzialna za udostępnianie niesprawnej karuzeli usłyszy zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, za co prawo przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Pomalowali metro sprayami i umieścili film w sieci [WIDEO]

Podziel się
ycipk-3uvgtl
ycipk-3uvgtl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3uvgtl