Trwa ładowanie...

Dziecięca EURO-stolica

Propozycja dla kibiców, którzy przyjechali do stolicy z dziećmi

Dziecięca EURO-stolica
d25vc6p
d25vc6p

W Strefie Kibica przy Placu Defilad w godz. 12.00 – 15.00 prawie codziennie działa Dziecięca Euro-stolica. Kibice, którzy zdecydowali się przyjechać ze swymi pociechami, mogą zachęcić je do bliższego poznania rówieśników z Warszawy.

Dziecięca Stolica to jedna z najbardziej znanych warszawskich imprez amatorskich. Od 13 lat 13 lat wpisuje się w kalendarz wiosennych wydarzeń plenerowych w Warszawie. Stołeczne ośrodki kultury spotykają się w centrum Warszawy, aby zaprezentować to, co najlepsze: animatorów, projekty, pracownie a przede wszystkim młodych artystów – tancerzy, wokalistów, aktorów, filmowców i plastyków.

W tym roku wszyscy oni zostali zaproszeni do udziału w tworzeniu Strefy Kibica. Każdego dnia prezentują się dziecięce i młodzieżowe zespoły z innej dzielnicy Warszawy. Na scenie występują reprezentanci wszystkich dzielnic Warszawy, stołeczne ośrodki kultury, ponad 2200 młodych artystów, wokaliści i młodzieżowe kapele od klasyki po rock, zachwycające choreografie i etiudy taneczne – hip-hop, dancehall, locking, break-dance, taniec współczesny – najlepsi zaprezentują się na scenie.

W ustawionych w pobliżu sceny namiotach tematycznych będzie można odkrywać tajniki tych dziedzin artystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie – tworzenie biżuterii, wyroby z wikliny, nauka żonglowania, nauka chodzenia na szczudłach, pracownia rzeźby papierowej, projektowanie gier planszowych, warsztaty lalkarskie i taneczne – to tylko kilka przykładów działań, jakie odbywać się będą w Strefie Kibica.

d25vc6p

W najbliższą niedzielę, 17 czerwca, Zaprezentuje się dzielnica Mokotów i Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA. W programie prezentacji Dorożkarni znajdą się występy sceniczne grup tanecznych: Kidz of Warsaw, Funky Teddies, gra miejska, spektakl Wieczór z Alicją z udziałem grup tanecznych Drop’s, Step i Teatru Tańca Test oraz gościnnie grup Flesz i Slyde, koncert – projekt Grażyna Łobaszewska z Dorożkarnią oraz animacje i warsztaty artystyczne.

d25vc6p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25vc6p