Trwa ładowanie...
d1vjcwi

Dzień Otwarty Alei Sportów Miejskich

Aleja Sportów Miejskich już prawie gotowa! Teraz trzeba zdecydować, na jakich zasadach będzie działać nowe miejsce
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Otwarty Alei Sportów Miejskich
d1vjcwi

Aleja Sportów Miejskich już prawie gotowa! Zamontowano wyposażenie siłowni plenerowej, gotowy jest skate park oraz plac do street work out-u. Gotowe są również boiska. Trwa porządkowanie terenu i przygotowanie ziemi pod nasadzenia. Teraz trzeba zdecydować, na jakich zasadach będzie działać nowe miejsce przy ul. Pełczyńskiego.

Dzielnica Bemowo wraz z zespołem autorów zaprasza 22 marca w godzinach 12:00-16:00 do odwiedzenia nowej przestrzeni. Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy Bemowa mieli realny wpływ na jej ofertę i zasady działania - mówią władze dzielnicy - Aby czuły się w niej dobrze osoby w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Dlatego zapraszają wszystkich do wspólnej dyskusji nad tym, jak ma wyglądać nowe miejsce.

Mamy nadzieję w najbliższą sobotę znajdziecie chwilę, żeby odwiedzić nas w nowym miejscu, zapoznać się z jego ideą i wziąć udział w warsztatach, podczas których chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na wiele ważnych tematów dotyczących przyszłej działalności Alei - mówią.

d1vjcwi

Zobacz także: Sztuka ulicy w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

W programie:

• Zapoznanie się z nową przestrzenią i jej koncepcją;
• Ocena pomysłów na program i funkcje przygotowane przez twórców Alei;
• Przekazywanie pomysłów na pytania, które powinny znaleźć się w ankiecie internetowej dostępnej przed uruchomieniem Alei - władze dzielnicy będą w niej pytać m.in. o godziny otwarcia, dostępność alkoholu, pytanie - o co jeszcze
• Zgłaszanie pomysłów na współpracę, zajęcia i inne elementy, które mogą znaleźć się w ofercie Alei;
• W godzinach 12-13:30 oraz 14-15:30 warsztaty dla wcześniej zarejestrowanych uczestników - zgłoszenia na adres aleja@bemowo.waw.pl;
• Nauka gry w boule, jeśli znajdą się chętni - zawody gry w boule

Dla uczestników warsztatów organizatorzy mają sportowe upominki.

d1vjcwi

Zobacz także: Łosie na Bemowie, dziki na Mokotowie

d1vjcwi

Podziel się opinią

Share
d1vjcwi
d1vjcwi