Trwa ładowanie...
d91y0f7

Dzień Otwarty Metra

Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprasza. "Zobacz zanim pojedziesz"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Otwarty Metra
d91y0f7

Już wiemy, że drugą linią metra pojedziemy najwcześniej na święta. Wprawdzie prezydent Warszawy nie powiedziała o które święta chodzi, ale Ratusz przekonuje, iż poza wszelką wątpliwością jest fakt, że II linią pojedziemy jeszcze w tym roku. Tymczasem na budowie trwają odbiory, a specjaliści wciąż odkrywają jakieś usterki. Miejscy urzędnicy zapewniają, że są one na bieżąco usuwane, by później - po oddaniu centralnego odcinka - nie było niespodzianek i nie okazało się, że coś nie działa.

Przeczytajcie też: Bramek II linii metra nie przeskoczysz! (ZDJĘCIA)***__*

Tymczasem Hanna Gronkiewicz-Waltz, zapewne w ramach rekompensaty za długie oczekiwanie zaprasza na Dzień Otwarty Metra. Odbędzie się on 9 listopada. Szczegółów jeszcze nie podano, ale jeśli wierzyć plotkom, otwarte będą wszystkie stacje, a mieszkańcy Warszawy będą mogli zapoznać się nie tylko z wystrojem każdego przystanku, ale i nowymi bramkami czy systemem informacji. I tylko pojechać II linią metra nie będą mogli. Taki mały szczegół .

d91y0f7

"Zobacz zanim pojedziesz" - napisała Hanna Gronkiewicz-Waltz na swoim fanpejdżu zapraszając na to wydarzenie. Może powinna napisać "zobacz zamiast jechać"?

* Przeczytajcie też: Maciej Gudowski „głosem” II linii metra! [WIDEO]*

Podziel się
Podziel się
d91y0f7

Podziel się opinią

Share

d91y0f7

d91y0f7