Trwa ładowanie...

Dziś ostatni pokaz w Parku Fontann. Do tej pory obejrzało je 900 tys. widzów

"Na wodnym ekranie podziwiliśmy opowieść inspirowaną jedną z najsłynniejszych stołecznych legend" [WIDEO]

Dziś ostatni pokaz w Parku Fontann. Do tej pory obejrzało je 900 tys. widzów
d1sl2ol
d1sl2ol

Kończy się tegoroczny sezon w Multimedialnym Parku Fontann. W piątek, 30 września, o godz. 21.00, na Podzamczu pożegnają nas warszawskie Syreny i po raz ostatni zabrzmi emocjonująca muzyka Jean-Michel Jarre’a.

Warstwa muzyczna pokazów była po raz pierwszy w historii Multimedialnego Parku Fontann przygotowana przez specjalnie zaproszonego artystę. W Parku Fontann rozbrzmiewała muzyka Jean-Michel Jarre’a, od debiutanckiej płyty „Oxygene”, przez legendarne „Equinoxe”, aż po ostatni album „Electronica Vol 1: The Time Machine”.

Na wodnym ekranie podziwiliśmy opowieść inspirowaną jedną z najsłynniejszych stołecznych legend – o warszawskiej Syrence. Stworzył ja Paweł Piotr Przybył, twórca kilkudziesięciu widowisk multimedialnych, projektów graficznych i animacji.

Jak informuje UM warzsawa, tegoroczne pokazy, które ruszyły 1 maja, obejrzało 900 tys. warszawiaków i turystów.

d1sl2ol

Multimedialny Park Fontann otwarty 7 maja 2011 roku, to największa tego typu inwestycja w przestrzeni miasta w Polsce, łącząca sztukę z rozrywką i rekreacją skierowaną do szerokiego odbiorcy. Od 2013 Park Fontann znajduje się pod opieką Stołecznej Estrady.

d1sl2ol
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sl2ol