Trwa ładowanie...

Dziś Słowackiego i Marymoncka bez tramwajów 6 i 17

W ich miejsce kursować będzie tramwajowa i autobusowa linia zastępcza.

Dziś Słowackiego i Marymoncka bez tramwajów 6 i 17
d49tevv

Dziś tramwaje linii 6 (przez cały dzień) i 17 (od 9.00 do 17.00) nie będą kursowały ulicami Słowackiego – Marymoncką – Zgrupowania AK „Kampinos”, na odcinku Metro Marymont – zajezdnia „Żoliborz”. W ich miejsce zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza. Wyłączenie ruchu tramwajowego spowodowane jest wycinką gałęzi na ulicy Marymonckiej.

Tramwaje linii 6 przez cały dzień będą kursowały na trasie skróconej: KOŁO - … - Zgrupowania AK „Kampinos” – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ. „Szóstka” będzie jeździła na podstawie specjalnego rozkładu jazdy, co 15 minut.

Linia 17, od godziny 9.00 do 17.00, będzie kursowała na trasie: SŁUŻEWIEC - … - Popiełuszki – METRO MARYMONT. „Siedemnastka” będzie kursowała co 7,5 minuty.

d49tevv

Jednocześnie, zostanie uruchomiona tramwajowa i autobusowa komunikacja zastępcza. Przez cały dzień, średnio co 15 minut, będzie kursowała zastępcza linia tramwajowa 71. Tramwaje będą jeździły na trasie: RATUSZOWA-ZOO – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Mickiewicza – Słowackiego – METRO MARYMONT.

W godzinach 9.00-17.00 na trasie PL. WILSONA – Słowackiego – Marymoncka – most Marii Skłodowskiej-Curie – METRO MŁOCINY będą kursowały autobusy linii zastępczej Z-6. Autobusy będą jeździły co 10 minut.

Pamiętajmy, że w przypadku korzystania z przejazdu łączonego (linie podstawowe, których trasy uległy zmianie plus linia zastępcza lub linia zastępcza plus linia zastępcza), bilet jednorazowy – skasowany w jednym z pojazdów tych linii – jest ważny w drugim oraz w pojazdach innych linii, na odcinkach tras, które pokrywają się z trasą linii zastępczej.

d49tevv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49tevv