Trwa ładowanie...

Ekologiczny Piknik Rodzinny w Wawrze

Na terenie zielonej dzielnicy Wawer przy ulicy Zwoleńskiej 81 zorganizowano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych
Share
Ekologiczny Piknik Rodzinny w Wawrze
d14mnjj

W najbliższą sobotę 8 czerwca Restauracja i Klubokawiarnia Kura Domowa, portal ZwalczNude.pl oraz Partnerzy organizują wyjątkowy „Eko Piknik Wawerski ”.

Przygotowane wydarzenie ma zachęcić mieszkańców Warszawy, aby żyć ekologicznie. Na terenie zielonej dzielnicy Wawer przy ulicy Zwoleńskiej 81 zorganizowano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Piknik rozpocznie się o godzinie 12:00 rodzinną rowerową wycieczką z przewodnikiem. Każdy kto chciałby poznać nietuzinkowe pomniki przyrody, powinien wstawić się już o 11:45 - zachęca Anna Naszewska, współorganizatorka wydarzenia i właścicielka restauracji Kura Domowa. Zorganizowaliśmy wydarzenie, które jest doskonałą okazją nie tylko do zapoznania się z tematem ekologii, ale i do rodzinnego spędzenia czasu. Zapowiada się świetna zabawa, na pewno warto przyjść! – dodaje Anna Naszewska.

d14mnjj

Dla dzieci przygotowano liczne konkursy, gry i zabawy, takie jak: warsztaty plastyczno-teatralne, zajęcia z zumby, w których mogą uczestniczyć również dorośli, kącik małego instruktora z możliwością zbudowania własnego robota czy warsztaty z recyklingu. Dorośli będą mogli skosztować win ekologicznych podczas degustacji, zaopatrzyć się w ekologiczną żywność lub wypocząć podczas grillowania.

Dodatkowo każdy kto przyniesie ze sobą makulaturę lub zużyte baterie otrzyma w zamian piękną roślinkę.

Ideą przyświecającą imprezie jest zachęcenie wszystkich pokoleń do zapoznania się z tematem ekologii i zdrowej żywności, a także dbałości o naszą planetę. Organizowane wydarzenie to prawdziwe rodzinne święto, pozwalające spędzić wspólnie i aktywnie czas.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram można znaleźć TUTAJ

d14mnjj

Podziel się opinią

Share
d14mnjj
d14mnjj