Trwa ładowanie...

Emilii Plater pod szczególnym nadzorem!

Więcej kontroli i interwencji strażników miejskich. Dlaczego?

Emilii Plater pod szczególnym nadzorem!
dc1f6p8
dc1f6p8

Strażnicy wzięli się za kierowców parkujących przy ul. Emilii Plater . Dlaczego? Kierowcy często parkują na tej ulicy w miejscach niedozwolonych ignorując przepisy i bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego.

Czytaj również: Tak pracuje i parkuje Straż Miejska*___*_

Kierowcy nie mogą parkować tu na chodnikach, bo uniemożliwiają to wprowadzone przez zarządcę drogi zapory techniczne. Co robią? Stawiają auta na pasie jezdni,

Odcinek ul. Emilii Plater od Jerozolimskich do ul. Śliskiej znajduje się w strefie obowiązywania znaku B-36 z tabliczką T-24. Kierowcy są więc poinformowani, że w tym miejscu nie wolno parkować, a samochód może zostać usunięty na koszt właściciela pojazdu – mówi Andrzej Snopkiewicz z-ca Naczelnika I Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy - Kierowcy po pozostawieniu samochodów dodatkowo przechodzą w miejscach do tego niewyznaczonych, a tym samym stwarzają zagrożenie dla innych użytkowników ruchu i dla samych siebie.

dc1f6p8

Ze względu na skalę zjawiska, zagrożenie oraz skargi mieszkańców straż miejska zintensyfikowała na ul. Emilii Plater działania kontrolne. Apeluje do kierowców, aby zwracali szczególną uwagę na obowiązujące tam przepisy ruchu drogowego i parkowali pojazdy w miejscach wyznaczonych, tym bardziej, że w pobliżu znajdują się parkingi.

dc1f6p8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc1f6p8