Trwa ładowanie...

Etap Szmulki - Grochów 2013

Czyli rowerowa gra miejska na prawym brzegu Wisły

Etap Szmulki - Grochów 2013
d35umlj
d35umlj

W najbliższą sobotę 24 sierpnia będzie okazja, aby poszukać zaginionego wieńca Wyścigu Pokoju. Nalezy wykonać zadania i rozwiąza zagadki, pedałując po Pradze rowerem Veturilo. Ze Szmulek na Grochów, z Grochowa na plażę, z plaży pod kino Praha.

Zgodnie z oficjalną informacją Wyścig Pokoju nie odbywa się od 2007 roku ze względów finansowych. Redakcja jednej z lokalnych gazet sugeruje, że w rzeczywistości za zaprzestaniem organizacji Wyścigu stoi spisek, mający zataić kompromitujący fakt zagubienia wieńca dla zwycięzców. W związku z pozyskaniem nowych sensacyjnych informacji już w sobotę 24.08 odbędą się masowe poszukiwania wieńca, ukrytego najpewniej w Warszawie, na prawym brzegu Wisły. Poszukiwania wspiera Veturilo – w tracie akcji uczestnicy będą przemieszczać się miejskimi rowerami. Dla zwycięskich zespołów przewidziane są cenne nagrody.

Rowerowa Gra Miejska „Etap Szmulki-Grochów 2013”
Gdzie? Prawy brzeg Wisły, start z Fabryki Konesera, ul. Ząbkowska 27/31
Kiedy? 24.08, sobota, 11:00-15:00

W grze mogą brać udział zespoły od 2 do 4 osób. Obowiązują zapisy - zgłoszenie zawierające imiona członków i członkiń zespołu prosimy przesłać na adres gramiejska@monopol.pl do piątku 23.08. Uczestnictwo w grze jest bezpłatne. Na start prosimy przybyć na rowerach Veturilo. Każdy uczestnik musi mieć ukończone 14 lat, przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia.* Więcej szczegółów i regulamin na stronie www.monopolpraski.pl .*

d35umlj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35umlj