Trwa ładowanie...

Ewakuowano pociąg Intercity. Pasażer krzyczał, że ma bombę

Z pociągu wyprowadzono w nocy ok. 450 pasażerów

Ewakuowano pociąg Intercity. Pasażer krzyczał, że ma bombę
d4dkdtv
d4dkdtv

*Prawie sześć godzin opóźnienia, ewakuacja, noc spędzona w miejskiej hali sportowej - na taki koszmar naraził swoich współpasażerów pewien 40-latek. Mężczyzna awanturował się w pociągu i krzyczał, że ma bombę. *

Pasażerowie pociągu Intercity "Ustronie" relacji Kraków Główny - Kołobrzeg mieli nieoczekiwaną przerwę w podróży, której na pewno nie będą mile wspominać. W nocy z soboty na niedzielę spędzili pięć godzin w Nowym Dworze Mazowieckim - informuje rmf24.pl.

- Dostaliśmy informację od kierownictwa pociągu, że w składzie awanturuje się mężczyzna, który wykrzykuje, że ma ładunek wybuchowy. Pociąg został zatrzymany. Na miejsce pojechały służby, zabezpieczyły skład, pasażerowie zostali ewakuowani - opowiada rmf24.pl młodszy aspirant Szymon Koźniewski z komendy policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przed godziną 1 w nocy ok. 450 pasażerów wyprowadzono z pociągu i przewieziono do miejskiej hali sportowej. - Niektórym kazano zostawić bagaże, nikt nie powiedział nam, czy nam coś podstawią, czy nie. Co chwilę są jakieś awantury. Są dzieci, kobiety w ciąży. Niektórzy jadą nad morze, do pracy, inni mają gdzieś przesiadkę, na samolot - relacjonuje rmf24.pl jedna z pasażerek.

d4dkdtv

Cały skład został drobiazgowo przeszukany. Nie znaleziono jednak żadnego ładunku wybuchowego. Pasażerowie wrócili do pociągu ok. 6 rano i ruszyli w dalszą podróż. Jak podaje TVP Info, według strony PKP Intercity, monitorującej ruch pociągów, skład odjechał z Nowego Dworu Mazowieckiego z 230-minutowym opóźnieniem.

d4dkdtv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dkdtv