Trwa ładowanie...

Fabryka Czekolady Gra - impreza na trzech piętrach historycznej kamienicy!

Pokazy ciekłego azotu i drinki nim inspirowane, pokazy kulinarne z degustacją, konkurs fotograficzny, wizualizacje, interaktywna grywalizacja i wiele innych. Oprawę muzyczną na każdym piętrze zapewni inny artysta

Fabryka Czekolady Gra - impreza na trzech piętrach historycznej kamienicy!
d2xxei7
d2xxei7

Zbudowano ją w 1876 roku. Karol (na którego mówiono jeszcze wówczas Karl) podarował ją swojemu synowi Emilowi w prezencie ślubnym. Do lat 30-tych była główną fabryką rosnącego imperium czekoladowego Wedla. W jej frontowej części powstała Pijalnia Czekolady, o którą w dwudziestoleciu międzywojennym rozpętała się wielka awantura - warszawiacy nie zgadzali się na modernizację wnętrz. Kamienica nazywana "bombonierą pana Wedla" w podwórzu mieści pięknie odnowione industrialne wnętrza, które cudem przetrwały wojnę. 14 lutego "Fabryka Czekolady" otwiera swoje drzwi dla warszawiaków i razem z sąsiadami planuje zatrząść historyczną kamienicą w posadach!

W programie jest zabawa na trzech piętrach Fabryki Czekolady, pokazy ciekłego azotu i drinki nim inspirowane, pokazy kulinarne z degustacją, konkurs fotograficzny, wizualizacje, interaktywna grywalizacja i wiele innych. Oprawę muzyczną na każdym piętrze zapewni inny artysta.

d2xxei7

Fabryka Czekolady gra! to wydarzenie inaugurujące kooperatywę sąsiedzką w kamienicy przy Szpitalnej 8a. Jako że sąsiedztwo jest niecodzienne, taka też będzie impreza na jego cześć. Jej inicjatorem jest Laboratorium EE, które na co dzień projektuje i wdraża kreatywne rozwiązania technologiczne i społeczne.

Fabryka Czekolady, ul. Szpitalna 8a
14 lutego 2014, godz. 20.00
Wstęp po podaniu hasła, które pojawi się 13 lutego na stronie wydarzenia. Tam też znajdziecie szczegółowy program wydarzenia. Zobacz także: Nasz patronat: "Warszawa 2013. Najciekawsze realizacje roku"

d2xxei7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xxei7