Trwa ładowanie...
d1eswsz

Facebook Miasto Jest Nasze wrócił w ręce zarządu. "Strona organizacji nie jest niczyją prywatną własnością"

Po dwóch miesiącach od przejęcia strony Miasto Jest Nasze przez byłego lidera stowarzyszenia Jana Śpiewaka, profil wrócił do zarządu MJN.
Share
Facebook Miasto Jest Nasze wrócił w ręce zarządu. "Strona organizacji nie jest niczyją prywatną własnością"
d1eswsz

- Szanowni Państwo, kontrola nad tą stroną wróciła do zarządu Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze! - czytamy na profilu strony Wolne Miasto Warszawa. Po dwóch miesiącach od przejęcia facebookowego profilu Miasto Jest Nasze przez byłego lidera stowarzyszenia Jana Śpiewaka, strona wróciła do zarządu MJN.

Przypomnijmy: w kwietniu wszystkich fanów profilu Miasto Jest Nasze zaskoczyła nagła zmiana nazwy stowarzyszenia na Wolne Miasto Warszawa. Jak się później okazało, zmian dokonał były lider MJN Jan Śpiewak bez konsultacji z członkami stowarzyszenia i fanami. Śpiewak odszedł ze stowarzyszenia pod koniec marca, bo jak mówił, nie zgadzał się ze sposobem działalności organizacji. Na nowym profilu promował swoją działalność i zachęcał do polubienia strony.* *

W czwartek doszło do kolejnej zmiany na profilu Wolne Miasto Warszawa. Administratorzy poinformowali, że kontrola nad tą stroną wróciła do zarządu Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. - Cieszymy się, że Facebook przychylił się do postrzegania, które od początku było dla nas i wielu innych osób oczywiste - strona organizacji FB nie jest niczyją prywatną własnością, ale dobrem wspólnym całej organizacji - czytamy na stronie. * *

d1eswsz

Co więcej, zarząd zaznaczył, że bieżąca komunikacja Stowarzyszenia będzie prowadzona na Miasto Jest Nasze . - Walczymy by odzyskać całość usuniętych materiałów, które zostały usunięte przez tymczasowych administratorów - między innymi wiele niesamowicie wartościowych dyskusji, wystąpienia z ostatniego Kongresu Czyje Jest Miasto, grafiki - lata pracy całego Stowarzyszenia i Wasze głosy w niezliczonych wartościowych dyskusjach - podkreślają na łamach Facebooka.

Przeczytajcie również: Weszła w życie ustawa o komisji*weryfikacyjnej ds. dzikiej reprywatyzacji*

d1eswsz

Podziel się opinią

Share
d1eswsz
d1eswsz