Trwa ładowanie...
d1tu5nn

Fani Legii napadli w pociągu na obywateli Cypru. Ukradli im mienie o wartości 5,5 tysiąca zł

Do kradzieży rozbójniczej doszło w pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Katowice
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani Legii napadli w pociągu na obywateli Cypru. Ukradli im mienie o wartości 5,5 tysiąca zł
d1tu5nn

Wczoraj wieczorem policjanci otrzymali informację o kradzieży, do której doszło w pociągu. W trakcie przejazdu do dworca PKP Warszawa Zachodnia w jednym z przedziałów okradziono dwóch cudzoziemców. Złodzieje zabrali ich plecaki. Utracone mienie poszkodowani oszacowali na około 5,5 tysiąca złotych.

Na Dworcu Zachodnim sprawcy uciekli z pociągu. Za jednym z nich wybiegł jeden z poszkodowanych. Kiedy dogonił mężczyznę uciekającego z jego plecakiem i chciał mu go odebrać, został uderzony pięścią w twarz przez innego mężczyznę, który pomagał złodziejowi.

Policjanci krótko po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, około 23:20 zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej. 42- i 21-latek zostali zauważeni przy ulicy Brylowskiej przez wywiadowców, którzy sprawdzali teren przyległy do dworca. Bohdan T. oraz Kamil W., jak wynika z ustaleń policjantów, wspólnie z dwoma bądź trzema innymi mężczyznami wsiedli do pociągu na Dworcu Centralnym.

d1tu5nn

Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych sprawców uczestniczących w przestępstwie. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

d1tu5nn

Podziel się opinią

Share
d1tu5nn
d1tu5nn