Trwa ładowanie...

Fani Legii napadli w pociągu na obywateli Cypru. Ukradli im mienie o wartości 5,5 tysiąca zł

Do kradzieży rozbójniczej doszło w pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Katowice

Fani Legii napadli w pociągu na obywateli Cypru. Ukradli im mienie o wartości 5,5 tysiąca zł
d29iqfw
d29iqfw

Wczoraj wieczorem policjanci otrzymali informację o kradzieży, do której doszło w pociągu. W trakcie przejazdu do dworca PKP Warszawa Zachodnia w jednym z przedziałów okradziono dwóch cudzoziemców. Złodzieje zabrali ich plecaki. Utracone mienie poszkodowani oszacowali na około 5,5 tysiąca złotych.

Na Dworcu Zachodnim sprawcy uciekli z pociągu. Za jednym z nich wybiegł jeden z poszkodowanych. Kiedy dogonił mężczyznę uciekającego z jego plecakiem i chciał mu go odebrać, został uderzony pięścią w twarz przez innego mężczyznę, który pomagał złodziejowi.

Policjanci krótko po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, około 23:20 zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej. 42- i 21-latek zostali zauważeni przy ulicy Brylowskiej przez wywiadowców, którzy sprawdzali teren przyległy do dworca. Bohdan T. oraz Kamil W., jak wynika z ustaleń policjantów, wspólnie z dwoma bądź trzema innymi mężczyznami wsiedli do pociągu na Dworcu Centralnym.

d29iqfw

Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych sprawców uczestniczących w przestępstwie. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

d29iqfw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29iqfw