Trwa ładowanie...

Fascynat kanibalizmu i miłośnik ziołolecznictwa. Znamy życiorys Poznańskiego

Do CV poszukiwanego dotarło Radio ZET.

Fascynat kanibalizmu i miłośnik ziołolecznictwa. Znamy życiorys Poznańskiego
d1uw6md
d1uw6md

Kajetan Poznański, który wciąż jest poszukiwany w sprawie o brutalne morderstwo, okrzyknięty został Hannibalem z Żoliborza. Radio ZET dotarło do Curriculum Vitae 27-latka, z którego możemy dowiedzieć się, że jest między innymi miłośnikiem ziołolecznictwa, pływania oraz długich spacerów po lesie.

W swoim życiorysie Poznański chwali się także bogatą wyobraźnią i "solidną kondycją fizyczną". Pracował w wielu redakcjach. Odbył również staż w tygodniku "Polityka", gdzie miał zaproponować 3 konspekty tekstów. Każdy z nich odnosił się do historii kanibalizmu. Redakcja uznała, że są ",monotonne i osobliwe" i nie dopuściła ich do druku. Odnalezione konspekty redakcja "Polityki" przekazała policji. Mogą one stanowić podstawę stworzenia portretu psychologicznego Kajetana Poznańskiego.

W 2013 roku 27-latek odbył również staż w Polskiej Agencji Prasowej, gdzie zajmował się pisaniem depesz i przeprowadzaniem wywiadów do działu "Cywilizacja". W CV Poznański podkreślał także znajomość czterech języków oraz samodzielność i odporność na stres.

Policjanci przypuszczają, że mężczyzna może mieć poważne zaburzenia psychiczne dlatego chcą go jak najszybciej ująć i postawić przed wymiarem sprawiedliwości. Zamordowana przez Poznańskiego 30-letnia kobieta była nauczycielką języka włoskiego. Mężczyzna zabił Katarzynę J. w jej mieszkaniu, a następnie ciało przewiózł taksówką do wynajętego lokum, właśnie przy Potockiej. Zwłoki znajdowały się w worku, a gdy kierowca zwrócił uwagę na sączącą się krew, Poznański miał stwierdzić, że przewozi "tuszę dzika".

Poznański może przebywać za granicą. 9 lutego trafił na listę Europolu, jako jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców. Jest poszukiwany listem gończym w 190 krajach na świecie.

d1uw6md
d1uw6md
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uw6md