Trwa ładowanie...
d4ncgej

Fatalna seria na podwarszawskiej autostradzie. Kolejne wypadki, trasa zakorkowana

Do wypadku doszło w piątkowy ranek niedaleko podwarszawskiego węzła Konotopa w stronę Poznania. Na środku drogi stoi rozbite auto, zajmując dwa pasy jezdni. Niedaleko doszło do kolizji innego samochodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opel wpadł na barierki ochronne
Opel wpadł na barierki ochronne (Facebook.com, Fot: Czytelnik WawaLove)
d4ncgej

Informację o utrudnieniach podało radio Eska. Obecnie (stan na godz. 9:00) ruch jest spowolniony przy trasie wyjazdowej S8 z Warszawy i jej połączeniu z A2 oraz S2. To kolejny incydent w okolicach węzła Konotopa w ciągu dwóch ostatnich dni.

Starszy aspirant Małogrzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji przyznaje, że około 7.00 nastąpiły niezależne od siebie kolizje dwóch aut, choć przyczyny zdarzenia są wyjaśniane. Jak wynika z ustaleń, pojazd marki Renault wpadł na barierki ochronne

- Pojazd marki Renault uderzył w barierki. Był jeszcze pojazd BMW, jednak jak wynika z wstępnych informacji, te pojazdy nie zderzyły się ze sobą. Dwie osoby z renault pojechały do szpitala - mówi Wersocka.

d4ncgej

W zniszczonym aucie przebywała trójka pasażerów - wraz z kierowcą podróżowała jeszcze dwójka nastolatków. To one wymagały hospitalizacji. Natomiast TVN Warszawa informuje jeszcze o innym incydencie oddalonym zaledwie o sto metrów. Na tej samej trasie miały zderzyć się samochód ciężarowy z osobowym. Na szczęście udało im się zjechac na pas bezpieczeństwa.

Na miejscu zdarzenia są już służby ratownicze oraz straż pożarna. Ruch odbywa się na dwóch lewych pasach. Wrak samochodu powodującego utrudnienia na trasie ma zmiażdżoną maskę, wskazującą na impet uderzenia. Najprawdopodobniej kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

d4ncgej

Według szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia w ruchu mają potrwać do godziny 10.00.

Utrudnienia w ruchu na węźle Konotopa (stan na godz. (9:00)

   google maps
(google maps)

PRZECZYTAJ TEŻ: Armagedon na S2. Walec zjechał z ciężarówki, kilometrowe korki

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d4ncgej

Podziel się opinią

Share
d4ncgej
d4ncgej