Trwa ładowanie...

Festiwal Ciast w Parku Bródnowskim

To święto powinny omijać osoby na diecie

Share
Festiwal Ciast w Parku Bródnowskim
dzk6en8

W najbliższą niedzielę w Parku Bródnowskim czeka na mieszkańców Warszawy mnóstwo atrakcji - Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek", pasaż kulturalny złożony z 22 stoisk, na których będą prowadzone m.in. zabawy muzyczne, gry i zabawy sportowe, warsztaty i zabawy plastyczne, decoupage, malowanie na szkle i wiele innych.

Z wielu atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Sąsiada ciekawie brzmi Festiwal Ciast.

Lubisz ciasta, ciasteczka i inne słodkości? A może na dodatek lubisz je piec? Jeśli tak, to przygotuj coś słodkiego i przynieś do Domku Herbacianego w Parku Bródnowskim 26 maja w godz. 12 -15. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Targówka do zaprezentowania swoich kulinarnych umiejętności i podzielenia się przepisami z sąsiadami. Przyjdźcie i przynieście swoje wypieki, będzie pysznie! Najsmaczniejsze przepisy wyróżnimy! - pisze organizatorka Aneta Sobotka.

dzk6en8

Z innych atrakcji można wymienić jeszcze: warsztaty florystyczne; zajęcia plastyczne dla dzieciaków “Zrób laurkę dla mamy” (w tę niedzielę jest Dzień Matki); wymiennik sąsiedzkich skarbów – nieużywanych, niepotrzebnych przedmiotów, nietrafionych prezentów; wspólne tworzenie ogródka przed kawiarnią; tablica z pomysłami na następny Dzień Sąsiada. W niedzielę przy Domku Herbacianym zostanie przygotowane miejsce do graffiti. Grupa Artistico z zaprzyjaźnionymi artystami stworzy specjalny „wrzut”. Można się przyłączać i dorzucić parę kresek od siebie.

Dni Sąsiada to ogólnowarszawskie wydarzenie, w którym zwykle bierze wiele lokalnych społeczności. Szczegóły poszczególnych imprez w Parku Bródnowskim znajdziemy TUTAJ .

Park Bródnowski położony jest w centrum dużego Osiedla Bródno, pomiędzy ulicami Kondratowicza, Chodecką, Wyszogrodzką i ciągiem pieszym będącym przedłużeniem ulicy Łabiszyńskiej.

dzk6en8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzk6en8
dzk6en8