Trwa ładowanie...

Festiwal Otwarta Ząbkowska, NightSkating oraz weekendowe frezowania. Gdzie pojawią się utrudnienia?

Pierwsze, czasowe zmiany w organizacji ruchu czekają na kierowców już dziś

Festiwal Otwarta Ząbkowska, NightSkating oraz weekendowe frezowania. Gdzie pojawią się utrudnienia?
d4grck4
d4grck4

9 lipca od godz. 21.00 będzie się odbywać impreza NightSkating Warszawa.Rolkarze przejadą m.in. następujacymi ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Waryńskiego, Puławska, al. Wilanowska, Wiertnicza, Czerniakowska, Gagarina, Spacerowa, al. Szucha oraz Al. Ujazdowskie. Na trasie przejazdu mogą występować chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów.

Z kolei, od piątku, 10 lipca od godz. 24.00 do niedzieli, wyłączona z ruchu będzie Ząbkowska od ul. Brzeskiej do ul. Targowej. Odcinek ten kierowcy mogą omijać np. Brzeską i Białostocką. Wszystko w związku ze startem festiwalu „Otwarta Ząbkowska”. Wydarzenie to jest realizowane w ramach miejskiego Zintegrowanego Programu Rewitalizacji we współpracy z praskimi klubami, organizacjami pozarządowymi, Dzielnicą Praga-Północ, Teatrem Powszechnym oraz Koneserem. Impreza będzie związana z rozmaitymi dziedzinami sztuki, takimi jak: literatura, muzyka, film i sztuki plastyczne.****

W dniach 9-17 lipca węziej będzie na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Radiowej. Prace budowlane obejmą przejazd tramwajowy z ul. Radiowej na Powstańców Śląskich w kierunku pętli Nowe Bemowo. Jadący Radiową od strony Wrocławskiej nie będą mogli przejechać skrzyżowaniem w kierunku Kalickiego, ani skręcić w lewo w kierunku Górczewskiej. Objazd zamkniętych odcinków zostanie poprowadzony ulicą Wrocławską. Węziej o jeden pas będzie na zachodniej jezdni ul. Powstańców Śląskich. Dla jadących w kierunku Bielan udostępniony zostanie jeden pas ruchu omijający plac budowy .

Od piątku, 10 lipca do poniedziałku, 13 lipca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ulica Syta na odcinku od Glebowej do Jarej. Objazd będzie poprowadzony ulicami: Kobylańska – Zawodzie – Augustówka – Wiertnicza – Przyczółkowa – Vogla albo Syta – Wał Zawadowski – Bruzdowa i Zaściankowa. Na zamkniętym odcinku ulicy będzie się odbywać planowa wymiana nawierzchni.

d4grck4

W sobotę i niedzielę wyłączone z ruchu będą lewe pasy Żwirki i Wigury przed skrzyżowaniem z ulicą Wawelską. Utrudnienia są związane z przebudową magistrali wodociągowej. I wreszcie, od piątku, 10 lipca do poniedziałku, 13 lipca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ulica Arkuszowa na odcinku od Księżycowej do Estrady. Tutaj również drogowcy wymienią nawierzchnię jezdni.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć na stronie internetowej www.infoulice.um.warszawa.pl

d4grck4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4grck4