Trwa ładowanie...
d47k3he

Festiwal Wypraw Przygodowych OFFTRAVEL

Na wszystkie spotkania i pokazy wstęp wolny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal Wypraw Przygodowych OFFTRAVEL
d47k3he

Dwa tygodnie na plaży w Egipcie, czy weekend w spa na Mazurach... a może trekking w Nepalu, rajd konny w Mongolii, rejs przez Atlantyk, lub off-road w Maroku? Jeśli dotychczasowy urlop zabija Cię nudą, a od leżaka aż d..a boli, zobacz jak można to zmienić, chwycić wiatr w żagle i przeżyć przygodę życia.

Południk Zero zaprasza na pierwszy, alternatywny Festiwal Wypraw Przygodowych OFFTRAVEL. Złap inspirację na nietypowy i aktywny wypoczynek.* Pójdź pod prąd tradycyjnym schematom i wybierz "offowy" sposób spędzenia wolnego czasu. *Poznaj ludzi, dla których podróże to przygoda i sposób na życie - mówią organizatorzy.

Festiwal OFFTRAVEL to cykl pokazów slajdów z wypraw i wyjazdów organizowanych przez profesjonalistów oraz kuluarowe rozmowy z przedstawicielami zaproszonych gości przy grzanym piwie w klimatycznej atmosferze klubokawiarni Południk Zero przy ulicy Wilczej 25. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 listopada.

d47k3he

W ramach festiwalu organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie fotograficznym "Chwytaj przygodę – chwytaj chwile!".

Szczegóły i program znajdziecie na stronie festiwalu .

Na wszystkie spotkania i pokazy wstęp wolny.


*Zobacz także: Nowy cykl slajdów podróżniczych w kinie Luna *

d47k3he

Podziel się opinią

Share
d47k3he
d47k3he