Trwa ładowanie...
golf
Luiza Poreda
10-09-2012 14:36

First Warsaw Golf&Country Club

Finał jedynej zawodowej ligi golfa w Polsce odbędzie się 14-16 września

Share
First Warsaw Golf&Country Club
du9t6w4

Rosną emocje związane z PGA Polska Pro Tour. W najbliższy weekend odbędzie się kulminacyjny moment rywalizacji. Poznamy nie tylko najlepszego profesjonalistę cyklu oraz klasyfikacji Order of Merit, ale także nazwiska najlepszych amatorów.

Rywalizację finałową zapoczątkuje piątkowy shotgun. Dla amatorów będzie to pierwsza okazja do wspólnej gry z profesjonalistami. Sobota i niedziela to już turniej właściwy. Do rywalizacji staną najlepsi golfiści amatorzy i profesjonaliści w Polsce. W wyścigu Order of Merit możliwe są jeszcze przetasowania, więc możemy być pewni, że walka będzie do samego końca.

Weekend umilać będą partnerzy cyklu, w tym m.in.:

du9t6w4

- Hennessy ze swoim barem i odświeżającymi golfowymi drinkami. Dodatkowo, golfiści będą mogli dowiedzieć się praktycznych informacji o kategorii koniaków, poznać tajniki miksowania tego trunku i przygotowywania jakościowych koktajli

- Firma Nespresso, która oferuje wyśmienite mieszanki Grand Cru produkowane z najlepszych zielonych kaw na świecie. Wyjątkowe kawy Nespresso mieszane oraz jednogatunkowe, są dobierane tak, aby zadowolić wszystkie gusty i smaki. Ich różne pochodzenie oraz intensywność składają się na kompletną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie

- Sobotarally – zespół prowadzony przez Hannę Sobotę to kolejny dowód na to, że warto podążać za marzeniami. Hanna Sobota to licencjonowany kierowca wyścigowy i rajdowy od 2003r. Obecnie ma jedno marzenie: pojechać w rajdzie Dakar 2014. Na turniej przyjedzie oczywiście swoim samochodem rajdowym!

Szczegóły wydarzenia TUTAJ .

du9t6w4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du9t6w4
du9t6w4