Trwa ładowanie...
d20h1xi

FLUID GLITTER NIGHT - rewia drag queen

Premiera już 11 października w Teatrze Druga Strefa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FLUID GLITTER NIGHT - rewia drag queen
d20h1xi

Nazywają Ją różnie... Nocny motyl w ogrodach rozpusty. Wodzirejka znudzonych imprezowiczów. Komiczna orędowniczka mniejszości seksualnych. Zagubiona w obcym ciele seksualność. Wyznawczyni kampu. Element gejowskiego folkloru. Kabaretowa błazenka szydząca z uwierających norm obyczajowych. Multiplikacja kobiecości w dobie unifikacji płci.

Czytaj też: Promocja w teatrze IMKA tylko dla czytelników Wawalove.pl!

Daruma - bo o Niej mowa - wyprawia kolejną ucztę. Tym razem będzie to Jej benefis. Królowa Przebieranek świętuje osiemnaście lat na scenie, Lady Gaga bucha z zazdrości. Na dwór z darami dla Królowej przybędą stałe bywalczynie, arystokratki polskiego dragu: Pussy Cat, Glory Morning, Lady Brigitte, Kim Lee, Taisha, Serenity Demon, Elektroda, Taisha Flash, Baby Jane*i inne*. Za catering odpowiada sama Madonna - będą bąbelki i odrobina brokatu, jako apéritif - pióra. Wszyscy głodni pękną w szwach sytości. W sali balowej tylko kampowa muzyka, na parkiecie Kicz zatańczy menueta w parze z Genderem. O bezpieczeństwo gości zadba nieoceniony Queer. Z mozaiki krótkich opowieści wyłoni się historia piękna, przyjaźni, tolerancji i potrzeby miłości.

d20h1xi

Teatr Druga Strefa (ul. Magazynowa 14A) na Mokotowie zaprasza na premierę spektaklu już 11 października 2014 r. o godz. 20:00. Bilety dostępne na stronie teatru .

Czytaj też: Władze Mokotowa: "Nie troszczymy się o kulturę"!

d20h1xi

Podziel się opinią

Share

d20h1xi

d20h1xi