WP

Food trucki nakarmią głodnych pracowników zagłębia korporacji

Żarcie na Kółkach w Mordorze
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Food trucki nakarmią głodnych pracowników zagłębia korporacji
WP

8  czerwca o godzinie 11.00 na ul. Konstruktorskiej 13 zaparkują "jadłowozy", w których do 12 czerwca będzie można skosztować potraw z całego świata. 

Betonowo - szklany biurowy Mordor? Tutaj nas jeszcze nie było! A wszystko wskazuje na to, że jesteśmy potrzebni, bo w Mordorze podobno brakuje różnorodnej dobrej foodtruckowej kuchni. Tak więc nadjeżdżamy! Przez cały tydzień od poniedziałku do piątku będziemy karmić dzielnie i odważnie wszystkich biurowych głodomorów, smakoszy, foodtruckożerców i streetfood-maniaków. Mobilne restauracje z kuchnią z czterech stron świata nie pozwolą, by w okolicznych biurowcach słychać było burczenie w brzuchu - piszą na [ stronie ]( https://www.facebook.com/events/1629898900590326/ ) organizatorzy Żarcia na Kółkach.

Taki festiwal smaków, zapachów i kolorów mogliśmy już poczuć na Stadionie Narodowym: * Żarcie na kółkach. Wielkie otwarcie  sezonu na błoniach Narodowego i na placu Defilad:  Żarcie na Kółkach dwa dni non stop  przed Pałacem Kultury

WP

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy.

"Jadłowozy" to nie tylko burgery. Można w nich skosztować również inne, wytrawne potrawy z całego świata, ale też...słodkości, którym ciężko się oprzeć. Żarcie na Kółkach w Mordorze już od 8 do 12 czerwca od godziny 11.00 do 18.00. Pełną listę food trucków poznamy wkrótce. 

Przeczytaj też:  Największy w Polsce Letni FestiwalTańca Brzucha

Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP