ycipk-p5ez4y

Food trucki nakarmią głodnych pracowników zagłębia korporacji

Żarcie na Kółkach w Mordorze
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Food trucki nakarmią głodnych pracowników zagłębia korporacji
ycipk-p5ez4y

*8 czerwca o godzinie 11.00 na ul. Konstruktorskiej 13 zaparkują "jadłowozy", w których do 12 czerwca będzie można skosztować potraw z całego świata. *

Betonowo - szklany biurowy Mordor? Tutaj nas jeszcze nie było! A wszystko wskazuje na to, że jesteśmy potrzebni, bo w Mordorze podobno brakuje różnorodnej dobrej foodtruckowej kuchni. Tak więc nadjeżdżamy! Przez cały tydzień od poniedziałku do piątku będziemy karmić dzielnie i odważnie wszystkich biurowych głodomorów, smakoszy, foodtruckożerców i streetfood-maniaków. Mobilne restauracje z kuchnią z czterech stron świata nie pozwolą, by w okolicznych biurowcach słychać było burczenie w brzuchu - piszą na [ stronie ]( https://www.facebook.com/events/1629898900590326/ ) organizatorzy Żarcia na Kółkach.

Taki festiwal smaków, zapachów i kolorów mogliśmy już poczuć na Stadionie Narodowym: * Żarcie na kółkach. Wielkie otwarcie sezonu na błoniach Narodowego* i na placu Defilad: * Żarcie na Kółkach dwa dni non stop przed Pałacem Kultury*

ycipk-p5ez4y

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy.

"Jadłowozy" to nie tylko burgery. Można w nich skosztować również inne, wytrawne potrawy z całego świata, ale też...słodkości, którym ciężko się oprzeć. Żarcie na Kółkach w Mordorze już od 8 do 12 czerwca od godziny 11.00 do 18.00. Pełną listę food trucków poznamy wkrótce.

Przeczytaj też: Największy w Polsce Letni FestiwalTańca Brzucha

Podziel się
ycipk-p5ez4y
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p5ez4y

ycipk-p5ez4y
ycipk-p5ez4y